Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

Фасаднi та вiконнi конструкцiї з металопластика та алюмiнiю вiд “Мегасистем”

2434
Компанія “Мегасистем” — виробник віконних та фасадних конструкцій із ПВХ та алюмінію. Стабільність та ефективність діяльності фірми забезпечується кількома головними факторами: використанням лише якісних комплектуючих при виготовленні конструкцій: металопластикової системи Thyssen Polymer (Німеччина), алюмінієвих систем Hueck (Німеччина) та Alumil (Греція), фурнітури WinkHaus (Німеччина) і склопакетів власного виробництва.

Вiконнi та фасаднi
конструкцiї

Пластикові вікна від Мегасистем є спадкоємцями перевіреної десятками років у Німеччині профільної системи, виконаної у новому дизайні.
Рамні та стулкові профілі зі скосом 45° надають вікну елегантності та легкості. Вони однаково гарно виглядають як у сучасних житлових будинках, котеджах, старовинних фасадах, так і на великих промислових об’єктах.
Окрім звичайних вікон, можливе виготовлення аркових, фронтонних, еркерних, балконних блоків та лоджій, вхідних та розсувних дверей, зимових садів та спеціальних конструкцій за замовленням.
Передбачений великий вибір кольорів для ламінації та фарбування профілів за сучасною технологією.
Виготовлення конструкцій виконується на обладнанні фірми FIMTEС (Німеччина).
Системи профілів для фасадів та зимових садів Hueck та Thyssen забезпечують розмаїття у застосуванні та забезпеченні теплозахисту для різних форм скляних фасадів, еркерних будівель та скління перегородок на сходах. Всі конструкції монтуються з урахуванням статичних навантажень.

Як приклад монтажних можливостей конструкцій у виконанні “Мегасистем” наведемо похилий, зібраний під кутом 45°, дах басейну з алюмінієвої фасадної системи Hueck у фітнес-центрі, що незабаром відкриється у Києві у провулку Рильського, 6

 

Склопакети власного
виробництва
У виробництві конструкцій Мегасистем використовує склопакети, виготовлені зі скла високої якості Pilkington та Glaverbel, та комплектуючі європейських виробників.
Склопакети виготовляються на найновішому обладнанні фірм GTM та EMAR (Італія), яке дозволяє значною мірою підвищити продуктивність та якість виробництва. Автоматична лінія з’єднується з миючою машиною і виконує весь процес управління збиранням від завантаження скла до видачі зібраного склопакету.
Склопакети виконуються з різною кількістю камер, з простим та енергозберігаючим склом. В двокамерних склопакетах коефіцієнт опору теплопередачі досягає 0,51 К/Вт м2, в енергозберігаючих — до 0,60 К/Вт м2 .
Також використовуються комплектуючі європейських виробників.

Монтаж та
сертифiкацiя

У вартість монтажу конструкцій “Мегасистем” входить обробка зовнішніх швів віконних чвертей спеціальним герметиком СТИЗ А, який забезпечує захист монтажної піни від дії вологи та інших природних факторів, які можуть швидко її зіпсувати.
У спектр послуг фірми включений безкоштовний виїзд обмірника та доставка замовлень, а також демонтаж та монтаж конструкцій.
Додатково спеціалістами фірми встановлюються підвіконня, відливи, протимоскітні сітки, тканинні ролети та жалюзі.
“Мегасистем” має сертифікат відповідності на свою продукцію, а також сертифікат авторизованого виробника, що виданий компанією Thyssen як визнаному виробнику віконних та дверних блоків з ПВХ на базі профілю Thyssen. Є також ліцензія на монтаж конструкцій з металопластика та алюмінію.
На профіль, фурнітуру, склопакети “Мегасистем” має Сертифікати відповідності, що підтверджують якість комплектуючих, які використовуються у виробництві. Вся продукція “Мегасистем” виготовляється на сертифікованому виробництві кваліфікованим персоналом.

ТОВ “Мегасистем”Презентація
Полiсульфiднi герметики для виробництва склопакетiв та герметизацiї
Презентація
Увага: склопакети Lisec
Презентація
Рацiональна безпека: концепцiя протизламної фурнiтури МАСО
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua