Модель сканування пальців на фоні розчинених дверей з дверною ручкою

ХОППЕ на BAU 2023: інноваційні рішення та сучасний дизайн

Низка новинок для Smart Home та монтажних технологій
 4 451
Нарешті настав той час: представники галузі зустрічаються на виставці BAU 2023 у Мюнхені. З 17 по 22 квітня провідна міжнародна виставка будівельної галузі знову проходитиме у очному форматі. ХОППЕ звично розташований у павільйоні B4, на стенді 339.

Окремої уваги заслуговує віконна еРучка ConnectSense, яка не тільки опитує стан вікна, але й розпізнає спроби злому та повідомляє про них у центр управління Smart Home. У сфері дизайну ХОППЕ покаже нову компактну віконну ручку, для якої не потрібна розетка. Віконна ручка кріпиться до підконструкції та повністю закриває її. Ще однією частиною виставкової презентації є ручки з прямокутною геометрією. Вони в тренді та ідеально підходять для сучасних житлових приміщень. Використовуючи техніку монтажу SchnellstiftPlus для стандартних розеток, ХОППЕ покаже, як швидко та без використання гвинтів встановити розетки під ручки та ключі. Крім того, відвідувачі зможуть вперше ознайомитися з оновленим рішенням Secustik®.

Віконна еРучка ConnectSense — тримає вікно під наглядом

Віконна ручка, яка моніторить стан вікна
Фото: HOPPE

Той, хто облаштовує розумний будинок, хоче зробити своє життя комфортнішим, економити електроенергію та жити безпечніше. За допомогою віконної еРучки ConnectSense ХОППЕ пропонує правильне рішення для надійного контролю стану вікна. Вона визначає спроби злому вікна та повідомляє про них у центр керування Smart Home.

Крім того, розпізнаються і надсилаються повідомлення як про положення ручки (закрито, відкинуто, відкрито), так і про положення віконної стулки (закрито, відкрито). Таким чином, за допомогою віконної еРучки ConnectSense можна також призначити сценарії, які забезпечать більшу енергоефективність та комфорт. Наприклад, коли вікно відкрито на провітрювання, опалення або кондиціювання можуть автоматично вимкнутися. Для передачі радіосигналу використовується стандартний радіопротокол Z-Wave Plus.

Віконні еРучки ConnectSense доступні в серії Amsterdam з її непідвладною часу прямокутною формою. Крім класичних кольорів, такі як матова нержавіюча сталь та транспортний білий, можна вибрати модний чорний матовий колір.

Дверна еРучка FingerScan – палець замість ключа

Модель сканування пальців на фоні розчинених дверей з дверною ручкою
Фото: HOPPE

Модулі сканування пальців нового покоління для наших дверних еРучок FingerScan тепер постачаються компанією ekey biometric systems. Як і раніше, модуль сканування ергономічно вбудований безпосередньо у зовнішню частину дверної фурнітури. Розблокувати та відкрити вхідні двері можна одним рухом руки, просто приклавши палець на сенсор скануючого модуля, на відміну від скануючих панелей біля вхідних дверей. Для отримання права доступу не потрібен ключ, ключ-карта чи цифровий код – його неможливо втратити, забути чи незаконно передати комусь.

Профілі користувачів налаштовуються за допомогою смартфона з додатком ekey bionyx. Це дозволяє зручно керувати профілями користувачів та пропонує корисні додаткові функції, такі як отримання сповіщень про наданий доступ або дистанційне відкриття дверей у дорозі.

Дверні еРучки FingerScan доступні в багатьох нових моделях і в кольорах матової нержавіючої сталі та матового чорного, які відповідають сучасним тенденціям дизайну поверхні.

Компактна віконна ручка – зменшений дизайн без розетки

Віконна ручка без розетки
Фото: HOPPE

Чіткий дизайн та проста елегантність часто знаходяться у центрі уваги при проектуванні житла у сучасному стилі. Відповідно, ХОППЕ пропонує стриманий дизайн із новою компактною віконною ручкою, яка не потребує розетки. Зменшений дизайн, який є в тренді та добре поєднується з багатьма концепціями житла.

Компактна віконна ручка ХОППЕ насаджується на підконструкцію, повністю її накриває і прилягає безпосередньо до віконного профілю. Чотирьохточкове кріплення підконструкції гвинтами забезпечує надійне з'єднання з віконними профілями з усіх матеріалів, як алюміню, так і дерева або пластику.

Нова технологія доступна в серіях з алюмінію Austin, Hamburg і Toulon, як у стандартній версії, так і у варіанті, що замикається на ключ. Зараз можна вибирати між поверхнями в сріблястому, бронзовому, сталевому кольорах, а також між трендовими кольорами: чорний матовий і білий.

Ручки з прямокутною геометрією - Austin, Toulon та Miami

Ручка з прямокутною геометрією
Фото: HOPPE

Чіткі лінії та різкі краї: прямокутні ручки у тренді та ідеально підходять для приміщень у сучасному стилі. На виставці BAU 2023 будуть представлені серії ручок Austin, Toulon та Miami.

Ручки серії Austin мають однозначно лінійні форми та добре поєднуються з чіткими конструктивними елементами та зрозумілим дизайном. У серії Toulon різкі контури країв передньої частини контрастують з виїмками під пальці на внутрішній стороні ручки, що сприяє більш приємному і зручному захопленню. Обидві серії доступні як сімейства продуктів. Великорозмірна ручка Miami призначена для дверей висотою "під стелю" і приховує невідповідність в габаритах між дверима та кімнатою.

Ці серії доступні в ряді привабливих кольорів поверхонь, включаючи модний чорний матовий колір.

ШвидкоштіфтПлюс – тепер і для стандартних розеток

Установка розетки в дверях без використання гвинтів
Фото: HOPPE

Перевірене безгвинтове з'єднання ручок SchnellstiftPlus тепер також доступне для гарнітур зі стандартними розетками. При цьому ХОППЕ пропонує вирішальну перевагу при монтажі: у серіях Hamburg, Luxembourg та Verona ручки та розетки під ключ з алюмінію можуть бути змонтовані швидко та без використання гвинтів. На підготовлених дверях просто стикуються одне з одним не тільки розетки з опорними кулачками, а й дверні ручки.

Наскрізні опорні кулачки розеток під ручки та розеток під ключ складаються із штифта та втулки із армованого скловолокном пластику. Вставляючи їх один в одного, ви отримуєте безлюфтове та стабільне з'єднання. Спеціальної підготовки дверей не потрібно. Тільки два напрямні отвори (Ø 7 мм) необхідні для наскрізних опорних кулачків розеток.

У комплект входить пристрій для демонтажу, що дозволяє знову роз'єднати розетки. Він вставляється в розетку під ручку або розетку під ключ і повертається на 45 градусів. Сильно потягнувши його на себе, можна розірвати штекерне з'єднання і від'єднати обидві розетки одну від одної.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 44 360 XX XX +380 44 360 7649

Нове та найкраще