Gros. Замінити вікна, жалюзіGros. Замінити вікна, жалюзі
Лісек Україна
Центральний офіс: Lisec (Зальтенштеттен)

ТОВ Лісек Україна

Київ
Тел.:
+380 44 574 XX XX +380 44 574 9143
Тел.:
+380 44 574 XX XX +380 44 574 9381
Залишити заявку
  • Опис
  • Досягнення

ТОВ Лісек Україна

Австрійська компанія LISEC є світовим лідером у виробництві обладнання для виготовлення склопакетів. На території України LISEC здійснює діяльність через свою дочірню компанію `Лісек Україна`.
Це резидентна компанія в Україні в повному обсязі здійснює інженерно-технологічну, КОМЕРЦІЙНИЙ-господарську і проізводстенную-технічну діяльність пов'язану з поставками технологічного обладнання здійсненням гарантійного та післягарантійного обслуговування та удосконаленням машин і технологічних комплексів на будь-якому етапі розвитку виробництва.
Філософія компанії Петера Лісека орієнтована на відповідність найвищим стандартам з метою завоювання провідної позиції на світовому ринку скляної промисловості.
Пан Петер Лісек почав організацію нині всесвітньо відомого підприємства, передбачаючи, що майбутнє скляної промисловості полягає в поліпшенні ізоляційних властивостей продукту і, що виробництво обладнання у відповідність з новітніми технологіями буде основою економічного успіху. Метою компанії стало виробництво широкого асортименту вчиненого механічного обладнання для підприємств скляної промисловості.
Для того, щоб весь час йти в ногу з передовими технологіями і відповідати вимогам клієнтів, компанія Лісек відводить найважливішу роль постійно проходить дослідницькій роботі. Велика кількість співробітників компанії займається виключно дослідженням і розвитком нових технологій, а також оптимізацією вже існуючих.
Це ставати цілком можливим, враховуючи старанність і величезна кількість виникаючих нових ідей. Для компанії Лісек виробництво обладнання означає щось більше, ніж CAD і CIM, тому, що саме вимога відповідності стандартам вищої якості при величезній диверсифікації продукту і гарантує отримання висококласного продукту.
Філософія компанії завжди бути лідером повністю підтримується всіма співробітниками і є прекрасною мотивацією.
В даний час програмне забезпечення набуває все більшого значення, в тому числі і в виробництві промислового обладнання. Особливо, якщо обладнання і його software створені одним і тим же виробником. Програмне забезпечення, пропоноване компанією Лісек, дає можливість з граничною точністю відрегулювати послідовність виробничих процесів, в залежності від вимог з оптимальним ступенем утилізації.
Репутація світового лідера, безумовно, крім усього іншого вимагає чіткої організації дій і матеріально-технічного забезпечення. Коли б Вам ні потрібна наша допомога або консультація - ми завжди раді бути до Ваших послуг - або негайно, за допомогою підключення Вашого обладнання до діагностичного програмного забезпечення, або за допомогою нашого технічного персоналу протягом найкоротшого часу.
Компанія має у виробничій програмі величезну номенклатуру будь-якого обладнання всіх груп для оптимального рішення будь-якої задачі на будь-якому з етапів реального виробництва.
Компанія здійснює свою діяльність перебуваючи безперервно в прямому взаємодії зі своїми клієнтами. Таким чином допомагаючи клієнтам мінімізувати інвестиції при цьому мати оптимальну конфігурацію обладнання на поточному етапі і постійно відкриту можливість для удосконалення та розвитку.
У кожному разі компанія підходить до вирішення інженерної задачі суто індивідуально. В успішному вирішенні таких завдань допомагає власний більш ніж тридцятирічний досвід і досвід тисяч клієнтів компанії, що лідирують по всьому світу.
Виробництво обладнання.
Інформація Компанія Лісек Україна поставляє будь-яке технологічне обладнання в оптимальній комплектації для вирішення поточних виробничих завдань, в тому числі на етапі початку виробництва з мінімальною продуктивністю при безумовному забезпеченні можливості збільшення продуктивності простим додаванням чергової машини або станції. Таким чином відсутня необхідність заміни закупленого на попередніх етапах обладнання, і здійснюється лише його модернізація, що передбачено ще на етапі проектування.
Це стосується всіх груп виробленого компанією обладнання, що входить в технологічну послідовність виготовлення склопакетів:
1. Устаткування для різання скла:
GFB - автоматична машина різання скла для прямолінійного та фігурного різання з системою завантаження вільним падінням.
2. Обладнання для підготовки дистанційної рамки:
машина для наповнення абсорбентом дистанційній рейки.
пила для різання дистанційної рейки.
автоматична моногнутьевая машина дистанційних рамок.
3. Обладнання для складання склопакетів:
стіл герметизації з вбудованим горизонтальним ротором.
станція для ручної герметизації 1- або 2-компонентним герметиком.
машина для нанесення бутилу на дистанційні рамки.
автоматична мийна і сушильна машина для плоского скла.
HML - комбінована напівавтоматична станція монтажу рамок і склопакетів.
FPL - автоматичний плоский прес для склопакетів.
UKL - аксіальний нахиляється стіл.
KFL - горизонтальний конвеєр.
4. Програмне забезпечення для всіх етапів, груп і забезпечення взаємодії між групами в єдиному алгоритмі.
Оновлення: 02.02.2009
Зареєстровано: 02.02.2009
Ідентифікатор: 10020
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/lisecua
Центральний офіс
Київ, м. Київ, вул. Срібнокільська 22, офіс 185 Україна 02095
Популярність компанії
447 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 909