Фірмовий салон DarWin UkraineФірмовий салон DarWin Ukraine
На fensterbau продемонстрували вклеювання склопакета лише за допомогою клейкої стрічки
Фото: Lohmann Tapes

На fensterbau продемонстрували вклеювання склопакета лише за допомогою клейкої стрічки

Німецька компанія Lohmann Tapes представила двосторонню клейку стрічку для вклеювання склопакета. На міжнародній віконній виставці fensterbau frontale компанія продемонструвала, що за допомогою цієї стрічки можна досягти стійкості до злому RC2.

Приклеювання скла до профілю за допомогою лише клейкої стрічки називається прямим статичним склінням (SDG). Склопакет клеїться безпосередньо до віконної стулки. Вклеєний склопакет у конструкції є необхідною умовою для досягнення зламостійкості RC2. Міцність клейового зчеплення стрічок DuploCOLL відповідає стандарту ift VE-08/2 (випробування властивостей склеєних віконних стулок).

Спеціалісти компанії також наголошують, що використання клейких стрічок продовжує термін служби вікон. Для вікон ПВХ застосування стрічки дозволяє виготовляти конструкції без сталевого армування, що підвищує їхні теплоізоляційні властивості. Статичне навантаження передається на склопакет.

Стрічки DuploCOLL® 56002, DuploCOLL® 56003 та DuploCOLL® 56005 можна використовувати на різних матеріалах: ПВХ, дереві, алюмінії та склопластику.
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 22453
vikna.ua