Овал-Тех

Овал-Тех

Київ Київська обл.
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 566 1322
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 517 7204
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 566 1322
  • Опис
  • Досягнення
  • Контакти
Постачальна продукция:
Опис

Овал-Тех

"Овал-Тех" є офіційним представником компанії "Ozgenc Makina" в Україні, яка спеціалізується в області виробництва обладнання для виготовлення вікон і дверей з ПВХ та алюмінію. "Ozgenc Makina" - один з лідерів серед виробляй-
телей на турецькому ринку. Асортимент продукції компанії різноманітний і включає різні моделі ріжучих, зварювальних верстатів, а також обладнання для зачистки кутів і фрезерних машин.
Все обладнання оснащене пневмоприжимом профілю і має панелі управління і дисплеї російською мовою. Зауважимо також, що в комплектацію одноголового пив і штапікореза входять вимірювальний і подає рольганги і пильні диски. Копіювально-фрезерні та верстати для фрезерування водовідвідних каналів існують в комплектації як зі звичайними моторами BOSCH, так і з високочастотними двигунами.
Не можна не відзначити і той факт, що при високій якості своєї продукції і використанні комплектуючих компаній, відомих у всьому світі (Festo, Siemens, Omron) "Ozgenc Makina" зберігає дуже демократичні ціни на саме обладнання та запчастини до нього, що, безумовно, є важливим фактором для потенційних покупців, особливо для тих, хто тільки збирається відкривати своє власне виробництво.
`Овал-Тех` надає своїм замовникам комплексну інформацію з питань покупки і експлуатації обладнання Ozgenc, виробляє пусконалагоджувальні роботи і навчання персоналу. Також компанія `Овал-Тех` забезпечує постійну наявність обладнання OZGENC і запчастин до нього на складі в Києві.
Пропоноване обладнання "Ozgenc Makina" має сертифікат відповідності якості, отриманий в державному комітеті України по стандартизації, метрології та сертифікації, а також систему конт- роля якості ISO 9001.

комплектуючі

Скло (заповнення):
Борский стекольный
Обладнання:
CMS
Ozgenc
Компанія бере участь у розділах
Оновлення: 12.01.2010
Зареєстровано: 11.12.2007
Ідентифікатор: 1920
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/ovaltech
QR-код сторінки компанії Овал-Тех
Посилання для мобільних пристроїв
Овал-Тех на мапі
Центральний офіс
Київ, Бориспільська 9
1 підписувач
Ауріс Україна
Ауріс Україна