1 червня 2011 року PLUSTEC GmbH була ліквідована через відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
PlusTec

PlusTec

Країна походження брендуНімеччина

PlusTec

1 червня 2011 року PLUSTEC GmbH була ліквідована через відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.

Технічні характеристики системи PlusTec
Поряд зі своєю екологічністю (використання нешкідливих для природи і організму людини добавок кальцію і цинку) профіль PlusTec підкуповує своїми досконалими технічними характеристиками.
Система PlusTec гарантує чудові показники тепло- і звукоізоляції.
1. Один тип спеціального наполегливої ​​полімерного (а не гумового) ущільнювача для рам і стулок, також для прістекольного ущільнення. Завдяки новій технології герметизації ущільнення ледь видно, що не псує зовнішній вигляд конструкції.
2. Можливість застосування будь-яких стандартних склопакетів і функціональних стекол (теплозберігаючих, звукоізоляційних, безпечних «Триплекс» і т.д.) товщиною 6-32 мм (з розширювальним профілем до 58 мм).
3. Завзяті фальци під стулку в рамі, і під скло в рамі і стулці виконані абсолютно однаковими. Завдяки цьому фрези для рам, стулок, вертикальних і горизонтальних імпостів мають однакову конфігурацію.
4. Гладкий похилий фальц в рамах і стулках сприяє оптимальному водовідведення і полегшує очистку профілю від забруднення.
5. Можливість застосування різних по конфігурації (прямокутних, фігурних), як з коекструдованим APDM ущільнювачем, так і без нього, штапиків на одній ніжці з високим тиском притиску. Штапик замикається в паз стулки або рами по всьому периметру скла і без зусиль знімається для переостекленія.
6. Однаковий сталевий підсилювач для рами, стулки і імпоста в 3-х камерної системі.
7. Фурнітурний паз з відстанню до осі 13 мм відповідає європейському стандарту. Конфігурація паза і конструкція замку ускладнюють злом.
8. Окантовка фальца для установки штапика або відповідної планки замка виконують також роль перешкоди для води, що потрапляє зазвичай через відкриту стулку.
9. Несучі деталі фурнітури фіксуються двома перегородками камер, різьбленням каналів або потовщенням перегородок. При необхідності можливе додаткове кріплення сталевих підсилювачів шурупами. 10. Відведення конденсату можливий на фасаді (зі спеціальною кришкою) або внизу. Достатній радіус на гладкому похилому фальці і розраховане розміщення ребра жорсткості другорядної камери дозволяє прорізати водовідвідних канал без порушення герметичності головною камери.
11. Розроблено систему приєднання будь-яких необхідних у будівництві додаткових профілів (грибки-фіксатори).
Ми пропонуємо широкий асортимент таких додаткових профілів, як, наприклад глухий стіновий розширювач, стикувальний і здвоєний профіль, профіль для приєднання підвіконня і т.д., які легко встановлюються і замикається по всій довжині, а якщо необхідно, можуть бути зварені в кутах з профілем рам.

Система перманентного провітрювання вікон, виконаних з профілю PlusTec, дозволяє підвищити коефіцієнт інфільтрації повітря a до 0,70 м3 / м.час (коефіцієнт інфільтрації a ПВХ-вікон з профілю інших виробників в середньому дорівнює 0,2-0,3 м3 / м. година). У верхній частині стулки встановлюється спеціальний ущільнювач АР-10, розміром 10 см, що забезпечує надходження повітря в приміщення. Давно доведено, що недостатня циркуляція повітря призводить до накопичення вологи в приміщенні і, як наслідок, до появи на стінах цвілі і хвороботворних грибків. Таким чином, використання вікон з профілю системи PlusTec - одне з ефективних шляхів вирішення проблеми надмірної герметичності Євро-вікон.

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Оновлення: 05.09.2005
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 465
Відгуки про компанію
Вікна WELARUM за програмою єВідновлення