Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
Майстер

Майстер

Пакет Оптимальний +
Київ Київська обл., Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя...
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 98 932 7266
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 66 362 0099
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 63 763 2899
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Майстер

Швидко, якісно і недорого проводимо ремонт і регулювання будь-яких вікон, дверей і ролет. Гарантія 12 місяців. Безкоштовний виїзд. Усуваємо продування, провисання стулок, "запотівання" склопакетів, втрату шумоізоляційних властивостей. Проводимо заміну ручок, склопакетів, фурнітури, ущільнювальної гуми, підвіконь, відливів, повну переустановку конструкцій. Відновлюємо герметичність з'єднань і швів. Встановлюємо фіксатори провітрювання, доводчики, жалюзі, москітні сітки.

Готуємо конструкції до роботи в зимовий період.

Крім усунення несправностей, вдосконалюємо і покращуємо функціональність справних вікон.

Індивідуальний підхід, багаторічний досвід і висока кваліфікація, підтверджена сертифікатами про навчання в українських виробничих центрах, гарантують найвищу якість робіт при вирішенні будь-яких, навіть найбільш складних завдань.

Працюємо без вихідних з 7 до 22.
Довіряйте професіоналам!

Ремонт пластикових вікон

Ремонт пластикових вікон
Поняття "Ремонт пластикових вікон" може включати в себе як проведення звичайних профілактичних робіт, які є обов'язковими для підтримки конструкцій в робочому стані, так і виявлення та усунення причини поломок.
   Природний знос фурнітури в процесі експлуатації конструкцій є однією з основних причин поломок. Зносилася деталь негативно впливає на роботу всієї фурнітури, заміна цього елемента в більшості випадків усуває причину подальших поломок.
   Важливим моментом в процесі правильної експлуатації конструкцій є періодичне проведення профілактичних робіт по чистці фурнітури від пилу, її мастилі і регулюванню. Всі ці причини, на жаль, так само актуальні як і наслідки непрофесійного монтажу конструкцій. У цьому випадку мова йде про повне демонтаж і якісної установки конструкцій.

Підготовка конструкцій до зимового періоду

Підготовка конструкцій до зимового періоду
C настанням холодів ПВХ конструкції грають головну роль в процесі збереження тепла в квартирах та будинках. Для того щоб вікна і двері ідеально захищали від температурних перепадів їх необхідно до цих перепадів підготувати.
   При істотному зниженні температури змінюються фізичні властивості ПВХ конструкцій тобто їх складових - ПВХ профілю, фурнітури та ущільнювальної гуми. При зниженій температурі гума ущільнювача ставати менш еластичною, тому в зимовий період особливу увагу потрібно звернути саме на стан фурнітури. На всіх рухомих частинах фурнітури має бути відсутня пил і дрібне сміття, який може накопичуватися за літній період, всі частини фурнітури повинні бути змащені і відрегульовані. Будь-яка фурнітура дає можливість змінювати ступінь прилягання стулки до рами вікна або двері, влітку в ослабленій позиції, взимку відповідно в посиленою. При недотриманні цих простих правил підвищується ймовірність продування, обмерзання частин фурнітури, що в свою чергу тягне до її виходу з ладу.
   Наші фахівці оперативно проведуть підготовчі та профілактичні роботи, спрямовані на підтримку ПВХ конструкцій в ідеальному стані, що дасть Вам можливість зменшити енергозатрати та відчувати себе комфортно коли за оком негода.

Конденсат на склопакетах. Причини появи і рекомендації щодо усунення

Конденсат на склопакетах. Причини появи і рекомендації щодо усунення
Конденсат виникає внаслідок звичайних законів фізики, і пояснити його можна за допомогою поняття «точка роси». Це така температура, до якої охолоджується повітря, щоб міститься в ньому водяна пара почала конденсуватися в росу. А так як взимку найхолодніше в кімнаті - це скло, то вода і утворюється на ньому. Чим вище вологість в кімнаті, тим вище точка роси. Або чим вище температура, тим нижче точка роси. Рекомендації щодо усунення «запотівання» вікон:
1. Провітрюйте приміщення пару раз в день по 15 хвилин. Нові вікна варто відкривати набагато частіше ніж старі. Як це не дивно звучить, але при заміні вікон Ви порушили природну циркуляцію повітря за допомогою протягів, по-цьому прийдется звикнути провітрювати частіше кімнати. Це не тільки видалить з приміщень небажану вологу, але і наситить повітря киснем.
2. Перевірте вентиляцію в будинку. Повітроводи повинні бути не забитими і не заставленими меблями. Ця, здавалося б, дрібниця істотно скоротить час провітрювання приміщення і збільшить якість цього провітрювання.
3. Не робіть підвіконня дуже виступаючим над батареями. Це забезпечить кращий нагрів скла з боку кімнати. Тепле повітря від радіаторів повинен мати вільний доступ до скла.

Заміна ущільнювальної гуми

Заміна ущільнювальної гуми
Ущільнювач для ПВХ вікон заслуговує на особливу увагу, оскільки він виконує роль ізолятора, що захищає житло від зовнішніх шумів, попадання вологи, вітру, холоду і т. П. Якщо старий віконний ущільнювач втратив свої властивості, то актуальним стає питання щодо його заміни на новий.

Віконні ручки провідних виробників

Віконні ручки провідних виробників
Оперативно виробляємо заміну ручок на пластикових вікон і дверей. В наявності ручки провідних виробників в декількох колірних рішеннях. Недорого.

Вікна в новобудові

Вікна в новобудові
При будівництві житлового будинку будівельники економлячи на ПВХ конструкціях, використовують найбільш недорогі комплектуючі, які не тільки не відповідають мінімальним вимогам по комплектації, а й часто мають поломки, що виникли при експлуатації конструкцій під час будівельних робіт.
    Перш ніж приймати рішення на користь повної заміни конструкцій в квартирі варто звернути увагу на можливість проведення ремонтних, профілактичних та робіт з модернізації з метою поліпшення їх функціональних можливостей.
   Вагомим аргументом на користь останнього є істотне зниження фінансових витрат у порівнянні з повною заміною всіх конструкцій. Звернувшись за допомогою до фахівців, Ви отримаєте рекомендації не тільки про можливості модернізації конструкцій, а й про їх правильної подальшої експлуатації.

Як доглядати за ПВХ конструкціями

Як доглядати за ПВХ конструкціями
В першу чергу необхідно приділити увагу профілем вікна, тобто очистити його від забруднення. Це робиться м'якою губкою або невеликим шматочком тканини. Так само можна використовувати ганчірки з мікрофібри, що дозволяє ретельніше стирати пил і не залишати розлучень на поверхні. Бажано не використовувати жорсткі губки та засоби, що мають у складі кислоти, різні розчинники і т.п. Їх застосування в якості засобів очищення може нанести шкоду Вашому профілю вікна. На думку фахівців, бажано використовувати для цього звичайне мило, або спеціальні засоби для очищення таких вікон.
   Не забувайте про інших складових вікна, які потребують догляду. Потрібно прочистити дренажні отвори віконної конструкції, адже за тривалий час в них накопичуються частинки пилу. Крім цього, необхідно стежити за станом ущільнювача, який забезпечує герметичність. Не можна допускати утворення на ньому тріщин і деформації форми. Якщо ви помітите такі ознаки, то необхідна заміна утеплювача.
 Прозорість в першу чергу визначається видом склопакета, а також залежить від чистоти і стану самого скла. Нерідко воно знижується при появі подряпин навіть незначних. Склопакет слід протирати м'якою тканиною зі спеціальними засобами для стекол. Якщо такого засобу немає, то можна спробувати почистити іншим, попередньо перевіривши його дію на невеликій поверхні. Категорично забороняється використовувати для цього жорсткі губки.
   Робота вікна багато в чому пов'язана зі станом віконної фурнітури. Рухливі елементи слід обробляти певними препаратами. Для цього підійде відоме всім машинне масло.

Фіксатор відкривання і провітрювання

Фіксатор відкривання і провітрювання
Фіксатор провітрювання для металопластикових вікон або фіксатор відкривання служить обмежувачем відкривання стулки на будь-яких типах вікон. Виставляйте потрібний кут відкриття стулки самі!

Безпечна ручка з ключем

Безпечна ручка з ключем
Простим натисненням на кнопку блокіратора Ви переводите ручку в положення «заблокувати», після цього ручку неможливо повернути, тобто неможливо перевести стулку вікна в інше положення.
    Таким чином, Ви можете - або заблокувати вікно від відкривання, або навпаки зафіксувати відкинуте положення стулки (режим провітрювання), щоб її не можна було перевести в положення поворотного відкривання.
    Для того щоб перевести ручку в робоче положення потрібно буде використовувати ключ, поворотом ключа блокіратор звільняється і вікно знову вільно для відкривання в будь-яке положення.

Свинець в ПВХ профілях

Свинець в ПВХ профілях
ПВХ профіль являє собою з'єднання етилену, пов'язаного хлору, стабілізаторів, модифікаторів, пігментів та інших добавок, які надають профілів ряд корисних властивостей: стійкість до атмосферного впливу, необхідний відтінок кольору, якість поверхні та ін.
    Як стабілізатори ПВХ зазвичай використовують сполуки свинцю, які потрібні для запобігання розкладання ПВХ при підвищених температурах, а так само значно збільшують їх термін служби. Свинець в ПВХ знаходиться у зв'язаному - біологічно пасивному стані, і не виділяється в навколишнє середовище ні за яких умов. Свинець-містять стабілізатори ПВХ є нелетучими речовинами з низькими коефіцієнтами дифузії. При експлуатації вікон вони не здатні виділятися. Більше 20 років у країнах Європи для подачі питної води використовують трубопроводи з стабілізованого свинцем ПВХ. Малотоксичні речовини якщо і вимиваються або випаровуються, то в незначних, нерегістріруемих кількостях, не здатних надати будь-якого негативного впливу на навколишнє середовище людини. Тому немає ніяких підстав відмовлятися від використання свинцю як стабілізатор при виготовленні віконних профілів ПВХ.
  Деякі виробники профілів ПВХ стали замінювати технологію з використанням свинцю на Безсвинцевий через прийняття Євросоюзом законодавчого документа про глобальне зниження застосування свинцю в промисловості, який є основним джерелом забруднення навколишнього середовища. Але це не має ніякого відношення до небезпеки для здоров'я людини готової продукції - металопластикових вікон.

Співробітництво

Співробітництво
Пріоритетним напрямком діяльності компанії є будь-які види співпраці з громадянами та юридичними особами з питань пошуку нових клієнтів, залучення організацій (незалежно від організаційно-правової форми) на постійне обслуговування і на надання разових послуг. Розглянемо пропозиції, спрямовані на розвиток партнерських відносин і на підвищення якості обслуговування клієнтів.
Учасник виставок
Оновлення: 11.06.2018
Зареєстровано: 05.09.2013
Ідентифікатор: 25834
okna.ua/ua/ppmaster
QR-код сторінки компанії Майстер
Посилання для мобільних пристроїв
Майстер на мапі
Центральний офіс
Київ, пр.Победы 7
Режим роботи:
БЫСТРО, КАЧЕСТВЕННО, НЕДОРОГО
Пн — Нд 07:00‒22:00
Одеса, регіональне представництво
Выезд и диагностика бесплатно - б.Французский 16
Харків, регіональне представництво
Выезд и диагностика бесплатно - ул.Полтавский шлях 39
Дніпро, регіональне представництво
Выезд и диагностика бесплатно - пр.Калинина 27
Запоріжжя, регіональне представництво
Выезд и диагностика бесплатно - пр.Соборный 148
Популярність компанії
2 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 24 124
Вікна
Металопластикові вікнаАлюмінієві вікнаДерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт віконМонтаж пластикових віконУтеплення фасадівОблаштування відкосів
Аксесуари
ПідвіконняМоскітні сіткиВідливиВертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні дверіМіжкімнатні дверіПротипожежні дверіАвтоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасадиЗимові садиАлюмінієві фасадиНавісні фасади
Системи (бренди)
ПрофіліФурнітураУстаткуванняСкло і заповненняАрмуючі профіліУщільнювачіКріпленняПрограмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери Вікна Балкони Ремонт вікон Готові вікна
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua