Відкидна фрамуга Salamander Streamline

Немає в наявності
Продавець: Олта
Відкидна фрамуга Salamander Streamline
У квартиру або заміський будинок з високими стелями доцільно замовити пластикові вікна відповідного розміру. Через великої висоти віконної конструкції рекомендуємо встановити фрамугу. Це горизонтальна стулка, монтується для безпечного провітрювання кімнати. Вона так само надійно захищає від вуличного шуму, впливу опадів, легко миється і не вимагає особливого догляду. У виробництві відкидних фрамуг Salamander Streamline використовується найкраща німецька фурнітура, яка забезпечує зручність і довговічну експлуатацію. Механічні пристосування дозволяють відкривати і закривати стулку стоячи на підлозі біля вікна, а встановлені обмежувачі регулюють ширину відкривання.

Купити вікна пластикові в компанії ОЛТА в Києві, значить забезпечити в своїх оселях затишок і тишу на довгі десятиліття. Євровікна з фрамугами роблять різної форми: арочні, у вигляді трапецій і багатокутників. Віконні конструкції за бажанням можна розділити імпостами або оформити у вигляді вітражів. Такі вікна мають оригінальний неповторний зовнішній образ, який може зробити Ваш будинок по справжньому незабутнім.

Ви можете купити вікно пластикове з фрамугою як частиною вікна ПВХ, або як самостійно відкривається фрамугу. Така конструкція найчастіше застосовується для господарських будівель, гаражів, бань, комор. У таких приміщеннях де потрібне гарне тривале провітрювання. Фрамуга є зручним практичним і оригінальним віконним елементом.

* Остаточна ціна може відрізнятися, точну ціну дізнавайтеся у менеджерів компанії ОЛТА
Технічні характеристики
Артикул58123
Оновлення: 02.08.2019
Додано: 02.08.2019
Ідентифікатор: 58123

Замовте вікна просто за три кроки

Перший крок — заявка на замір вікон

1
Заявка на замір
Оформити заявку у зручний час. Консультації при замірі
2
Укладання договору
Договір з гарантіями і зазначенням сум і підтвердженням факту оплати
3
Доставка і монтаж
від 1 дня в залежності від обсягу замовлення