ХФ ООО `Профилко УА`

ХФ ООО `Профилко УА`

Філія Профілко УА в Харькові

Що ми пропонуємо
ХФ ТОВ `Профілко УА` -Представництво грецького виробника алюмінієвих систем компанії PROFILCO S.A.в центральному регіоні України. Поставка систем проводитися за бажанням замовника зі складу в Харкові або безпосередньо з заводу PROFILCO S.A.лібо будь-якого іншого складу України, терміни поставок не перевищують 4 тижнів як для стандартних кольорів, так і для спец квітів і спец розмірів профілів.
ФАСАДНА СИСТЕМА PR50-КЛАССИЧЕСКАЯ, структурного і напівструктурного
Універсальна фасадна система для зовнішньої обробки будівель, великих вікон, скляних дахів, пірамід, атріумів і т. П. Широка гамма розмірного ряду стійок шириною 50 мм і глибиною від 35 до 200 мм з моментом інерції від 15,77 см4 до 696,1 см4 дозволяє, в залежності від конструкції об'єкта і впливають на захисну конструкцію навантажень, вибрати необхідний несучий елемент. В системі передбачена організація переходу вертикального фасаду в похилий, а також виготовлення похилих вітражів. При виготовленні фасадних конструкцій можливі комбінації з іншими профільними серіями PROFILCO.
 РОЗСУВНІ `ХОЛОДНИЕ` СИСТЕМИ PR 26, PR 32, PR 35- вирішують питання по виготовленню дверей, вікон, внутрішніх перегородок, балконів різних розмірів. Ширина напрямних рам: 39-130 мм Ширина стулки: 26-32-35мм Заповнення: скло і склопакет
 РОЗСУВНІ `ТЕПЛИЕ` СИСТЕМИ: PR 40-підйомно-зсувні система, PR 45-паралельно-зсувна система
СИСТЕМА офісних перегородок PR 44
ВІКОННО-ДВЕРНІ `ХОЛОДНИЕ` СИСТЕМИ PR 43, PR 52- призначені для поворотних і поворотно відкидних вікон, дверей, вітрин, перегородок, балконів і внутрішнього дизайну приміщень. Система забезпечує повну ізоляцію від впливів навколишнього середовища за рахунок Трьохконтурне ущільнення.
ВІКОННО-ДВЕРНІ `ТЕПЛИЕ` СИСТЕМИ PR 55, PR 62, PR 63, PR 72, SHYKON- з темомостамі від 16 до 32 мм і використовуються для виготовлення вікон, дверей, вітражів та інших подібних елементів дизайну.

ХФ ООО `Профилко УА`

Харків
Чугуевская, 78
Профілко УА
Профіль Компанії
Ознайомитись