Партнер. Вікна REHAU від виробникаПартнер. Вікна REHAU від виробника
QUALITY Академія

ЧП QUALITY Академія

Виробник
Одеса
Тел.:
+380 48 702 XX XX +380 48 702 5030
Тел.:
+380 48 702 XX XX +380 48 702 5030
Залишити заявку
Велике виробництво з обладнанням на 500 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 20000 шт. в місяць.

ЧП QUALITY Академія

Компанія «Оsnova» виробник металопластикових конструкцій з профільних систем КВЕ 3-х, 5-ти, 6-ти-камер, WDS-4х і 5-ти камерн.Оказивает повний комплекс послуг з проектування, виготовлення, встановлення та гарантійного обслуговування.
Наші Вікна мають ряд конструкційних і експлуатаційних особливостей:
- Основним матеріалом є ПВХ профіль, збагачений високоякісними стабілізуючими добавками, які сприяють пружності, жорсткості, стабільності кольору, стійкості до негативних факторів зовнішнього середовища;
- Готові вироби комплектуються багатофункціональної і бездоганно надійною фурнітурою «Winkhaus» (Німеччина), «Vorne» (Туреччина), а також склопакетами з різним функціональним призначенням і використанням скла марки М0, М1, Low-E (енергозберігаюче), візерункового, тонованого в масі або рефлекторного «Glaverbel» (Бельгія).
- Широка гамма профілів дає можливість виконати будь-які дизайнерські проекти, при цьому дотримуючись нормативні вимоги по статиці, тепло- і звукоізоляції;
- Поставки профілю виробляються як в білому вигляді, так і в трьох оригінальних кольорах ламінації ( «Золотий дуб», «Темна вишня», «Горіх»), тому при виборі цього виду продукції термін виготовлення залишається незмінним;
- Новий ущільнювач сірого кольору дозволяє збільшити гарантійний термін експлуатації вікна і надає додатковий естетичний ефект.
Система WDS розроблена з урахуванням кліматичних умов України. Якість продукції, що випускається продукції підтверджена сертифікатами відповідності системи УкрСЕПРО.

комплектуючі

Фурнітура:
SIEGENIA
MACO
Скло (заповнення):
AGC
Saint-Gobain
Оновлення: 14.02.2011
Зареєстровано: 22.08.2006
Ідентифікатор: 2678
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/quality
QUALITY Академія на мапі
Центральний офіс
Одеса, вул.Толстого 22, Одеса, Україна, 65000
HOPPE Серія Гамбург
Ремонт окон