Роксен

Постачальник
Запоріжжя
Тел.:
80612203841 XX XX 80612203841,80612704596
Тел.:
80612203841 XX XX 80612700922
Залишити заявку

Роксен

Перевірена системна надійність профілю `VEKA` є складовою частиною великих переваг перед іншими профільними системами.


Тільки тоді, коли ми будуємо або ремонтуємо будинок, на перший план виходять технічні характеристика вікна. Саме тоді починаєш замислюватися про те, що вікно повинно володіти всіма якостями, щоб відповідати всім нашим вимогам. Тут виявляються такі деталі як частину у формі ущільнювачі.
І необхідно вибрати саме той матеріал, який здатний удолітворіть всі вимоги, пред'явлені до вікна. Наприклад, оптимальна теплоізоляція при будь-якій погоді, як влітку так і взимку.
Пластикові вікна відповідають цим високим вимогам і дуже полегшують наше життя: високоякісні профілі VEKA ніколи не вимагають фарбування і мають особливо гладку поверхню, завдяки якій Вам буде вкрай легко і приємно доглядати за ними, Вам також не завдасть жодного клопоту видалення навіть сильних забруднень.
Перевірена системна надійність профілю `VEKA` є складовою частиною великих переваг перед іншими профільними системами:
- Профіль поставляється з головного заводу в м Зенденхорст (Німеччина), відповідає стандартам DIN-9001, RAL, ДСТУ і має товщину стінки 3 мм і більше.
- Містить стабілізатори, більш устойчевості до дії агресивного атмосферного середовища, а поверхня має устойчевості шовковисто-матовий глянець і насичено білий колір (гарантований термін експлуатації-50 років).
- Простягнутою в профілі ущільнення сіро-блакитного кольору (знімне) забезпечує додаткову надійність і якість, а також дає відміну від конкурентів.
- Віконні системи `VEKA` мають спеціально розроблене сполучення стулки і штапика, що не дозволяє пилу накопичуватися в цьому місці.
- Геометрія фальца, т. Е. Місця, куди ставитися склопакет, розташована горизонтально-а значить, вага найважчого і великого елемента вікна-склопакета-розподіляється по всьому майданчику рівномірно, знижуючи ризик деформації.
- Паз фурнітури має подвійну фіксацію: він з'єднаний зі стінкою стулки додатковою перегородкою, що суттєво підвищує термін служби фурнітури.
Фурнітура ROTO завдяки впровадженню передових технологій штампування, зварювання і лиття є еталоном якістю і надійності.
Про надзвичайну надійності до зносу (гарантія 10 років), її соответстаіе нормам ЄК свідчать німецькі і міжнародні сертифікати.
Спеціальне покриття фурнітури ROTOsil має колір матового срібла і відрізняється підвищеним захистом від корозії (оцинковано, хромовані і лаковані).
Регулювання проводиться в трьох положеннях: по висоті, по ширині і притиску. Базова комплектація блокувальником повороту виключає `випаденіе` стулки.
Обов'язкове кріплення петлею до рами через сталевий підсилювач. Протівовзломниє цапфи в комбінації з противовзломними відповідними планками забезпечують високу ступінь безпеки.

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Оновлення: 25.08.2009
Зареєстровано: 25.08.2009
Ідентифікатор: 11439
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/roksen
Роксен на мапі
Центральний офіс
Запоріжжя, Патріотична 60, офіс 1 Україна, запорожье 69000
Популярність компанії
2212 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 706
HOPPE Серія Гамбург
Обирай серцем вікна Viknar`off