Savio

Savio

Країна походження брендуІталія
Тел.:
0119643464 XX XX 011.964.34.64
Тел.:
0119643464 XX XX 011.964.34.74
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Savio

Savio S.p.A.
Якість понад усе

Компанія Савіо була утворена в 1889 році в Італії, в Кьюза Сан Мікеле в околицях Турина. Спочатку компанія займалася виробництвом фурнітури для дверей і вікон з дерева та металу, а потім вибрала в якості спеціалізації аксесуари для вікон і дверей з алюмінію, поклавши початок нової історії розвитку і досягнувши значних результатів.

Аналіз виробничого розвитку останніх років підтверджує високий відсоток зростання Савіо по відношенню до середнього рівня ринку. Савіо займає друге місце за обсягом серед європейських виробників аксесуарів для вікон і дверей з алюмінію.

До силі традицій Савіо додається досвід і професіоналізм ще двох компаній ALUTEC і FINESTRA, які роблять групу Савіо лідером в своєму секторі як в Італії, так і в усьому світі - завдяки ефективній комерційній організації має представництв більш ніж в 50 країнах.

Великі інвестиції в дослідницьку діяльність (близько 3,5% від обсягу продажів) - значно вищі, ніж у інших європейських фірм цього сектора забезпечили компанії Савіо безліч патентів (італійський та міжнародних), розроблених і отриманих фірмами групи.

З кожним роком технологічний розвиток продукції Савіо визначає нові стандарти якості, які стають орієнтиром для всього сектора.

Гармонія функціональності і стилю: ця філософія лежить в основі співробітництва Савіо з одним з найвідоміших промислових дизайнерів у світі - Пінінфаріна, Создетель стилю "Феррарі"

Жоден європейський виробник не имет такого кількості престижних міжнародних сертифікатів якості за рівнем навантаження і числу циклів відкривання. "Стовідсоткове якість" - ця концепція існує протягом всієї історії Савіо: відповідність найвищим вимогам і найсуворішим тестів - укорінена традиція для всієї продукції Савіо.

Дверна петля MECHANICA єдина петля з навантаженням в 180 кг, яка пройшла тести ЕВ2 в двох секційному виконанні відповідно до стандартів RAL RG 607/8: 1998, а також ЕВ3 в трьох секційному виконанні. Петля також була випробувана на міцність у використанні в лабораторії RAL на 1000.000 циклів відкривання. Такий тест не проходила жодна петля інших виробників в цьому секторі.

Нове підтвердження найвищого рівня надійності петель MECHANICA - отримання голландської маркування SKG про високий рівень захисту проти злому.

Найширша гама міжосьових відстаней у петлі MECHANICA серед виробників дверних петель.

RIBANATRE 150 єдиний поворотно-відкидний механізм для профілів з європазом який гарантує навантаження в 150 кг, підтверджену стандартами RAL RG 607/3 /

RIBANTA 4 поворотно-відкидний механізм протестований на навантаження в 100 кг, підтверджену стандартами RAL RG 607/3.

Багато інших позицій такі як антипанікові системи також протестовані і підтверджені стандартами RAL.

Все це результат налагодженої, що відповідає найсуворішим вимогам системи Савіо заснованої на передових технологіях виробництва, промислової автоматизації, точної механіки, ретельного відбору матеріалів, ефективної організації виробництва від проектування до логістики. Все це забезпечує продукції бездоганне співвідношення ціни і якості.

Учасник виставок

  • BAU 2013 BAU 2013 14—19 січня 2013 Мюнхен

Де купити вікна

Ловекс-Вікна
Київ вул. Здолбунівська, 7-Д, корпус "З", офіс 304
G
GBGroup
Київ вул. Осиповського 2а

Де купити двері

Оберіг
Васильків Військове містечко 11, д 12
AlumoGlass
Дніпро проспект Олександра Поля, 25

Де купити фасади

ВІКБУДПРОЕКТ
Київ вул. Новозабарська 2/6
БЕ
Білдінг Енерджі Альянс
Київ вул. Казимира Малевича, 8
ФС-Буд
Київ вулиця Кримского 4А

Постачальники

Він-Марк
Одеса Картамишівська, 12
G.D. teck
Дніпро вул. Ярослава Мудрого, 68

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Ще організації в Болоньї

Оновлення: 24.11.2020
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 521
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/savio
Центральний офіс
Болонья, Via Torino 25 (S.S.25), Chiusa Сан-Мікеле 10050
Популярність компанії
72 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 862
vikna.ua