Центральний офіс: WINBAU (Харьков)

Winbau (Київ)

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 496 2894
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 496 2895
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Winbau (Київ)

Філія компанії Winbau. Напрями діяльності: продаж профілю, фурнітури, комплектуючих, устаткування.

«WINBAU ®» - торгова марка Дочірнього підприємства «ІНТЕРГЛАСТ» німецької компанії «GLAST GmBH». Спеціалізується на виробництві ПВХ профілів для виготовлення світлопрозорих конструкцій. Компанія Winbau ® також забезпечує фурнітурою і іншими комплектуючими підприємства по збірці сучасних пластикових вікон і дверей. Постачає обладнання для віконних заводів провідних італійських виробників в даній галузі: ALTECH, P.V. Tecnic, Lisi. Фахівці компанії проводять консультації та допомагають підібрати оптимальний комплект обладнання індивідуально в залежності від потреб замовника і обсягів виробництва вікон.

Торгова марка Winbau ® ДП «Інтергласт» визнана кращим виробником ПВХ профілів на території України в номінації «Досягнення у виробництві енергоефективного ПВХ профілю». Конкурс проходив в рамках виставки «Примус: Вікна. Двері. Профілі 2006 «(24-27 січня 2006 року, виставковий комплекс« Київ Експо Плаза ».)

В даний час базова продукція Winbau ® - це трикамерна система ПВХ - WINBAU OPTIMUM c повним асортиментом комплектуючих. Система успішно пройшла випробування в Німеччині та Австрії у компаній постачальників обладнання, а також сертифікована на відповідність існуючим українським стандартам. ПВХ-профіль виробляється на сучасному обладнанні на основі самої передової технології екструдування профілю і з використанням високоякісного європейського сировини.

ПВХ профілі системи WINBAU OPTIMUM розроблені таким чином, щоб можна було виготовити максимальну кількість різних типів пластикових вікон при мінімально необхідному використанні видів профілів. Відповідно, виключається дефіцит комплектуючих при виготовленні пластикового вікна або дверей складної конфігурації, що, в свою чергу, полегшує процес проектування і виготовлення. Партнером по фурнітурі виступає провідний німецький виробник - компанія ROTO Frank AG.
Більшість показників ПВХ-профілю Winbau перевершують нормативні на 30-50%, оскільки система Winbau розроблялася фахівцями галузі з урахуванням всього наявного на сьогодні досвіду виробників в області екструзії ПВХ-профілів. Ще на стадії розробки системи були закладені коефіцієнти теплопровідності, свідомо перевищують необхідні, з урахуванням запасу, орієнтуючись на першу (І), найсуворішу кліматичну зону.

ПВХ-профіль Winbau володіє і рядом інших достоїнств: результати незалежних випробувань свідчать, що ця система перевищує існуючі норми по акустичної ізоляції, має збільшену ударну міцність і відрізняється високою стійкістю до різних примх погоди.

Профілі Winbau відрізняє гладка глянсова поверхня і білосніжний колір, які з роками зберігають свій первинний зовнішній вигляд. До того ж вікна з ПВХ бувають не тільки білими. Існує технологія, яка дає можливість підібрати колір і «фактуру» вікна конкретно під побажання кожного покупця.

Весь процес виробництва від перевірки якості сировини, дотримання технології виробничого процесу до готової продукції і механізмів транспортування. Система контролю побудована відповідно до європейських стандартів та технічних вимог України. Комплектація лабораторії компанії Winbau проходила в повній відповідності до стандартів DIN EN 477, 478, 479 і ДСТУ Б В.2.6.-15-99. Процес виробництва максимально автоматизований, що має на увазі зведення до мінімуму людський фактор.

Грамотна система логістики і постійна наявність асортименту продукції на складах забезпечують оперативні та безперебійні поставки. Компанія Winbau ® активно розвиває власну мережу представництв. Уже відкриті філії в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Сімферополі, Одесі, Львові, Сумах, Полтаві, Рівному, Вінниці, Запоріжжі, Бєлгороді та представництва в Луганську, Івано-Франківську. Широка мережа філій в регіональних центрах України, а також представництва в Росії, Білорусі, Молдові дає можливість помітно полегшити шляху до ефективної співпраці.

Професіоналізм, надійність і прагнення до взаєморозуміння є для компанії Winbau ® основними якостями у взаєминах з партнерами.
Компанія бере участь у розділах
Оновлення: 18.12.2007
Зареєстровано: 10.12.2007
Ідентифікатор: 5597
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/winbaukiev
QR-код сторінки компанії Winbau (Київ)
Посилання для мобільних пристроїв
Winbau (Київ) на мапі
Центральний офіс
Київ, пер. Радищева, 1 Київ, Україна 03124
1 підписувач
Аурic Україна
Аурic Україна
Популярність компанії
524 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 633
Вікна
Металопластикові вікнаАлюмінієві вікнаДерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт віконМонтаж пластикових віконУтеплення фасадівОблаштування відкосів
Аксесуари
ПідвіконняМоскітні сіткиВідливиВертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні дверіМіжкімнатні дверіПротипожежні дверіАвтоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасадиЗимові садиАлюмінієві фасадиНавісні фасади
Системи (бренди)
ПрофіліФурнітураУстаткуванняСкло і заповненняАрмуючі профіліУщільнювачіКріпленняПрограмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua