Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU

ПП WTW

Постачальник
Київ
Моб.:
Показати телефон+380 67 731 0117
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ПП WTW

Наша компанія представлена ​​на ринку металопластикових вікон вже більше 10 років і зарекомендувала себе як надійний і порядний партнер. Ми пропонуємо вікна та двері з елітних німецьких ПВХ-профілів TROCAL_INNO_NOVA_70, REHAU_EURO_70 і EURO_60, а також конструкції з бюджетних профільних систем таких як KBE і WINBAU_TEPLA. Першими клієнтами стали наші друзі і знайомі. І саме це дозволило створити теплі і гармонійні відносини з замовниками.
«Наші клієнти - наші друзі» - такий принцип діє і зараз, незважаючи на те, що наша клієнтська база значно збільшилася в порівнянні з першими роками роботи.
Процес спілкування з нашими постійними і потенційними клієнтами для нас надзвичайно важливий. Ми завжди намагаємося задовольнити потреби кожного конкретного клієнта, адже він приходить не просто купити пластикові вікна, а вирішити свої проблеми. Тому в першу чергу ми зацікавлені в його благополуччя, а не в обсязі продажів.
Вікна - це один з найголовніших елементів в будинку. Адже саме чисті, світлі вікна - це запорука комфорту і затишку.
Металопластикові вікна - це ідеальне рішення для тих, хто цінує якість, практичність і сучасний стиль. Пластикові вікна мають ряд незаперечних переваг. Вони відрізняються високими звукоізоляційні властивості. Вони абсолютно герметичні, тому вони добре захищають від холоду і зберігають тепло.
Пластикові вікна - мрія будь-якої господині, адже догляд за ними не уявляють ніяких труднощів. Металопластикові вікна легко мити і їх не потрібно постійно перефарбовувати.
Наша компанія пропонує вам широкий асортимент високоякісної продукції. У нас Ви можете не тільки купити пластикові вікна (Київ та Київська область), а й отримати весь спектр супутніх послуг. Перш ніж купити вікна, переконайтеся в їх якості. Якщо Вам потрібні металопластикові вікна (Київ та Київська область), вибирайте Наші вікна, адже наша продукція відповідає всім європейським стандартам. Більш того, ми пропонуємо Вам купити вікна (Київ та Київська область) по самим прийнятними цінами.
Звичайно, можна купити пластикові вікна у першого-ліпшого виробника і вже через пару місяців пошкодувати про такий необдумане рішення. А можна їх купити в Нашій компанії і ще не один десяток років насолоджуватися спокоєм і затишком, які принесуть у Вашу оселю наші металопластикові вікна (Київ та Київська область).

комплектуючі

Фурнітура:
WINKHAUS
MACO
Roto
Скло (заповнення):
Pilkington
Обладнання:
elumatec
Lisec
Оновлення: 23.03.2011
Зареєстровано: 18.06.2004
Ідентифікатор: 965
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/wtw
WTW на мапі
Центральний офіс
Київ
Популярність компанії
1159 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 446
Вікна, двері, балкони REHAU