АНКАД

ТОВ АНКАД

Виробник
Київ
Тел.:
+380 44 247 XX XX +380 44 247 0026
Моб.:
+380 44 247 XX XX +380 44 237 4666
Тел.:
+380 44 247 XX XX +380 44 578 0318
Залишити заявку
  • Опис
  • Об`єкти
  • Досягнення
Середнє виробництво з обладнанням на 150 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 5000 шт. в місяць.

ТОВ АНКАД

Пластикові вікна від компанії «Анкад» - кращий вибір


Сьогодні металопластикові вікна вже не рідкість. Дорогі і недоступні багатьом вікна пвх залишилися в минулому, тепер вони є засобом, який дозволяє утеплити будинок, створити в ньому комфорт та затишок, і зберегти тишу.

За останні роки популярність пластикових вікон зросла в рази, а нові технології дозволили зробити їх доступними більшій кількості споживачів. Замовити вікна в Києві сьогодні можна в безлічі компаній, які пропонують своїм клієнтам якісні вікна ПВХ. Однак варто зазначити, що не всі з них можуть гарантувати споживачам якісну установку і подальше обслуговування.

Компанія «Анкад» працює на столичному ринку виробництва металопластикових вікон більше 7 років. Наші висококваліфіковані фахівці успішно застосовують свій багаторічний досвід для створення в будинках наших клієнтів теплою і затишної атмосфери за допомогою надійних пластикових віконних конструкцій. Варто відзначити, що при належному монтажі та експлуатації пластикових вікон ПВХ можуть прослужити до 50-ти років. Наша компанія дає гарантію клієнтам на якісну установку вікон і кваліфіковані консультації з питань обслуговування та експлуатації.

У нас Ви зможете купити металопластикові вікна Salamander, Rehau, Open Teck, ALM Plast, а також замовити інші металопластикові вікна в Києві.

Наші фахівці підберуть і запропонують клієнтові найкращий варіант скління вікон та інших отворів, в залежності від потреб, побажань і фінансових можливостей клієнта. Ми можемо запропонувати Вам як надійний п'ятикамерний профіль, який характеризується високою тепло- і звукоізоляцією, так і економічний трикамерний профіль.

Ми також можемо запропонувати свої послуги і в склінні балконів. За заявкою клієнта ми зможемо зробити будь: тепле (металопластикові вікна) або холодну (алюмінієві вікна) скління. Для створення холодного скління ми використовуємо розсувні алюмінієві вікна, так як вони відомі не тільки своєю довговічністю і стійкістю до фізичного впливу, а так само здатністю економити місце на наших, і так не великих, балконах і лоджіях.

Послуга балкони під ключ, яку надає компанія «Анкад» включає в себе весь комплекс послуг зі скління та утеплення балконів і лоджій. Ми підготуємо для Вас найбільш оптимальне рішення саме для Вашого балкона. Відзначимо, що обшивка й засклення балконів дозволяє зберегти тепло у вашому домі, а також поліпшити зовнішній вигляд самого балкона.
Ви можете дозволити собі жити в комфорті та затишку.

Продукція «Анкад» - це якісні металопластикові вікна, якісна установка і високий рівень обслуговування!

комплектуючі

Ще профіль:
Provedal
ДЗАП
Фурнітура:
VORNE
SIEGENIA
MACO
Обладнання:
Kaban
ROTOX
Оновлення: 09.04.2010
Зареєстровано: 09.08.2006
Ідентифікатор: 2615
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/ankad
АНКАД на мапі
Центральний офіс
Київ, Хрещатик, 46а 1001
Популярність компанії
1691 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 438
Winnova. Віконна та дверна фурнітураWinnova. Віконна та дверна фурнітура
Обирай серцем вікна Viknar`off