ЕЛОТЕК

ТОВ ЕЛОТЕК

Донецьк
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 622 030 645
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 622 030 644
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ ЕЛОТЕК

OOO «Елотек» здійснює на ринок України прямі поставки широкого асортименту продукції провідних вітчизняних і зарубіжних виробників електроосвітлювального, електронастановне обладнання та комплектуючих для виробництва світильників.

Представляємо на українському ринку продукцію провідних виробників освітлювального та електроустановочні обладнання: таких як Броварський світлотехнічний завод "Люмен", General Electric, Sylvania, Osram, Vossloh-Schwabe, Philips, Lena Lighting, Wessen, Schneider Electric, Elkamet, Rosa, «Світлові технології» , Northcliffe.

Група компаній «Елотек» також пропонує алюмінієві композитні панелі Profibond для обробки фасадів, виготовлення зовнішньої реклами, інтер'єрів і т. Д. Високоякісний композит вразить своєю зносостійкістю, співвідношенням ціни і якості.
Алюмінієві композитні панелі товщиною 4 мм за показником жорсткості відповідає алюмінієвому листу товщиною 3,3 мм, сталевого листа товщиною 2,4 мм. При цьому вага композитного листа - 5,3 кг, алюмінієвого листа - майже 9 кг, сталевого листа - 18,7 кг.
При облицюванні цілісним металевим листом майже неможливо досягти абсолютної площині фасаду. Це пов'язано з недостатньою жорсткістю облицювальний матеріал. Для таких фасадів характерний ефект «лінзи» - викривлення касет. Використовуючи алюмінієві композитні листи потрібної товщини, можна добитися ідеальної площини фасаду.

Алюмінієві композитні панелі стійкі до ударів, тиску, вигинів і зламів, що підвищує їх вітрову стійкість. Це наслідок механічних властивостей зовнішніх алюмінієвих листів (сплави 3105 Н44, 3105 Н22, 3105 Н14 з граничною міцністю на розтягнення Rm> 150 Н / мм 2).

Облицювальні панелі мають хороші акустичні властивості, наприклад, знижують вібрацію (під час дощу) в 9 разів ефективніше, ніж алюмінієвий лист. При облицюванні композитом звукоізоляція стіни з легкого бетону збільшується в 2 рази. Це дозволяє створювати затишну, спокійну атмосферу в приміщеннях будівель, розташованих уздовж жвавих магістралей. Не випадково багато найбільші аеропорти облицьовані композитними матеріалами. Так, величезна `сріблясте крило` міжнародного аеропорту Дубай (ОАЕ) створено з використанням 72000 м2 АКП.

Композит термостійкий в діапазоні від -50`С до + 80`С. Після старіння (50 циклів `заморожування-оттаіваніе` при -50`С - + 50`С) адгезійна міцність не зменшується і становить 4 Н / мм2. У будь-яких кліматичних умовах облицювання зберігає пружність, структуру і не дає тріщин на згинах.

Також алюмінієві композитні панелі розрізняються по групі горючості.

Випускаються слабогорючие (Г2) і негорючі (Г1) модифікації. У іноземних виробників негорючі панелі, як правило, мають індекс FR (fire ressistanse) і мінеральний наповнювач білого кольору.
Оновлення: 24.10.2011
Зареєстровано: 07.06.2011
Ідентифікатор: 15015
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/elotekdonetsk
QR-код сторінки компанії ЕЛОТЕК
Посилання для мобільних пристроїв
ЕЛОТЕК на мапі
Центральний офіс
Донецьк, ул.9Января, 1г

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua