ФАСАД СТИЛЬ

ТОВ ФАСАД СТИЛЬ

Київ
Тел.:
+380 44 462 XX XX +380 44 462 6026
Тел.:
+380 44 462 XX XX +380 44 462 6027
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ ФАСАД СТИЛЬ

Шановні панове.

Компанія «фасад стиль» - один з передових українських виробників фасадних конструкцій з алюмінієвих систем, в тому числі, систем напівструктурного і структурного скління, пропонує Вам співпрацю по виготовленню ексклюзивних конструкцій з алюмінієвого профілю, а також конструкцій з металопластику.

Працюючи на ринку України, ми підтримуємо репутацію надійних партнерів і професіоналів своєї справи у людей, що прагнуть зробити свій будинок, офіс, котедж, магазин привабливим, як зовні, так і теплим, світлим, зручним зсередини.
Сучасні віконні, дверні та вітражні конструкції надають будівлям легкість, чистоту і чіткість ліній, забезпечують високий рівень тепло- і звукоізоляції, відповідають сучасним будівельним нормам і істотно скорочують витрати на опалення. Фасадні системи з алюмінієвого профілю здатні витримати велику вітрове навантаження, вони не іржавіють, не гниють, не втрачають герметичності.
Алюмінієві конструкції і конструкції з металопластику, виготовлені і встановлені компанією `фасад стиль` це:
· Безумовна надійність
· Естетичність
· Теплоізоляція
· Звукоізоляція
· Оптимальне провітрювання
· Екологічність
Фахівці нашої фірми володіють необхідними можливостями і досвідом розробки всіх видів алюмінієвих конструкцій, пов'язаних зі складними архітектурними рішеннями:
Фасади, ліхтарі, зимові сади, купольні дахи, вхідні групи, веранди, розсувні системи, ВІКНА, двері.
Більшість таких об'єктів проектується і зводиться з профілів системи METALPLAST, SPECTRAL (Польща), системи ALUMIL, BALKAN (Греція), FЕNIS (Туреччина), REYNAERS (Бельгія) та інших виробників. Різноманіття і технологічність цих систем дозволяє конструювати і втілювати в життя найскладніші архітектурні рішення.
Широка колірна гамма дозволяє створювати неповторні поєднання, що роблять Ваші рішення унікальними. При цьому внутрішні і зовнішні поверхні конструкцій можуть мати різні кольори забарвлення. Фарбування проводиться полімерною порошковою фарбою в будь-який колір по каталогу RAL, що включає також покриття «металік» і «перламутр». Також можливе виконання шести видів анодування (від кольору натурального алюмінію до чорно-коричневого).
У алюмінієвих конструкціях можуть бути використані будь-які заповнення: скло, склопакети з усього спектра стекол: прозорого, тонованого в масі, сонцезахисного, низькоемісійного, а також ламінованого, загартованого та куленепробивного скла; алюмінієвий облицювальний профіль, полікарбонатні плити, сендвіч-панелі і ін.


Гарантійні зобов'язання.
Компанія "фасад стиль" проводить гарантійне обслуговування протягом п'яти років.
Для більш докладної інформації або консультації ми готові зустрітися з Вами в будь-який зручний для Вас час.
Серед наших замовників можна виділити такі організації як: "Укрсоцбанк", Іранське посольство, ВАТ "Укртелеком", "Укртатнафта", Донецька обладміністрація, СП "Екмі", телеканал "СТБ", видавництво "Бліц-Інформ", ТОВ "ТРК Європа плюс ", ЗАТ" Київстар Дж. Ес. Ем. ", Держказначейство, будівельна фірма" Трін ", ТОВ" ЯРЕС ", ТОВ" Либідь "м Хмельницький, ТОВ" АСП - Ексклюзив ", ТОВ" КАШТАН ", СП" КЕРОС - київ "
готові НАДАТИ технічні рішення та фінансові розрахунки по вашим ПРОЕКТІВ.
З повагою,
Директор Асаула Олександр Михайлович

комплектуючі

Оновлення: 24.12.2020
Зареєстровано: 26.02.2005
Ідентифікатор: 1337
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/fasadstyle
ФАСАД СТИЛЬ на мапі
Центральний офіс
Проспект Радянской Украины 5_______ Київ, Київ, 04208