ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій
ФІНАЛ

АО ФІНАЛ

Країна походження брендуПольща
Тел.:
+48 32 299 XX XX +48 32 299 00 00
Тел.:
+48 32 299 XX XX +48 32 299 00 01
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

АО ФІНАЛ

FINAL SA - це сучасний завод з пресування алюмінієвих профілів, розташований у південній частині Польщі. Завод має в своєму розпорядженні сучасною технологічною лінією виробництва алюмінієвих профілів. Також ми можемо пишатися власним цехом анодування, який, на думку незалежних експертів, відноситься до числа найбільших в Центральній Європі. Пріоритетом діяльності АТ «ФІНАЛ» є задоволення клієнта, побудова тривалих відносин з нашими діловими партнерами і просування фірми на польському та міжнародному ринках.С самого початку, Правління Товариства проводить політику, спрямовану на забезпечення високої якості пропонованих товарів при збереженні доступних цін і коротких термінів постачання. Наше підприємство виробляє широкий спектр профілів для полікарбонатів. Їх опис знаходиться в каталозі стандартних виробів на нашій сторінці www.final.pl Наше підприємство виробляє також нестандартні профілі на замовлення клієнтів. Як правило робота проходить за такою схемою: клієнт надає зразки профілів або їх креслення, а наші фахівці їх оцінюють і виходять з комерційною пропозицією.
Анодування в умовах зростання попиту на анодовані профілі, а також динамічного розвитку фірми АТ ФІНАЛ спрямованість на клієнта - це пріоритет нашої діяльності. анодування - це метод обробки поверхні. Застосовується він з метою підвищення функціональності і поліпшення зовнішнього вигляду поверхні профілів, металевих листів і інших алюмінієвих конструкцій. Анодування підвищує антикорозійні властивості, завдяки багатому вибору кольорів і забарвлень дозволяє поліпшити зовнішній вигляд алюмінію. Це електролітичний процес, який ґрунтується на утворенні плівки оксиду алюмінію на поверхні. АО ФІНАЛ, завдяки використанню досить складною технологією, пропонує можливість вибору товщини плівки анодування в межах 5-25 мкм (стандарт АТ ФІНАЛ - 15-20 мкм) для алюмінієвих профілів завдовжки до 7 м, і різного роду алюмінієвих конструкцій, листів або інших елементів, наданих клієнтом. Сучасна, повністю автоматизована технологічна лінія, дозволяє фарбувати в кольори, починаючи від стандартного до оливкового та коричневого. Нашим клієнтам гарантуємо найвищу якість на ринку, найкоротші терміни реалізації і доступні ціни.
Однією з пропонованих нами послуг є лакування - порошкове фарбування поверхні профілів. Максимальна довжина профілів становить 7 м. Алюмінієві поверхні після лакування отримують додаткові властивості.

Входить до Yawal Group.

Де купити вікна

Панорама
Київ Волинська, 10

Ще організації в Білостоці

Оновлення: 20.08.2004
Зареєстровано: 19.08.2004
Ідентифікатор: 1060
Відгуки про компанію

Знайти вікна на мапі okna.ua/ua/final
Центральний офіс
Білосток
Популярність компанії
184 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 254
vikna.ua