Кар'єра

ТОВ Кар'єра

Сімферополь
Тел .:
Loading 8065 Показати телефон 8065 222-22-69
Моб.:
Loading 8065 Показати телефон 8050 3446160
Тел .:
Loading 8065 Показати телефон 8065 225-23-83
  • Опис
  • Досягнення
  • Контакти
Постачальна продукция:
Опис

ТОВ Кар'єра

Лідер віконного ринку, етичний бізнес, багатогранне сімейство компаній - все це ТОВ «Кар'єра». І навіть більше, наші співробітники і підхід до бізнесу в цілому відповідають найвищим стандартам, завдяки чому ми можемо ефективніше робити свій внесок в удосконалення навколишнього світу.
Компанія дотримується простої філософії бізнесу: присвятити свій талант і енергію створення неперевершеного комфорту нашим клієнтам.
ТОВ «Кар'єра» за період з 1999 року по теперішній час відома на українському ринку як офіційний дистриб'ютор широкого асортименту якісних комплектуючих для виготовлення вікон і дверей з ПВХ від найбільшого європейського виробника компанії Deceuninck N. V. (Бельгія).
Для багатьох своїх клієнтів компанія вже багато років є безпосереднім помічником в організації і налагодження технологій, а також єдиним постачальником профільних систем Deceuninck.
За час існування ТОВ «Кар'єра» сформувався і фірмовий стиль - загальноукраїнська система постачання віконних виробництв. Наявність повного асортименту продукції Deceuninck на складах дозволяє нашим клієнтам впевнено розвивати свій бізнес. Звідси і послідовне зростання мережі підприємств-партнерів компанії. В даний час ми постачаємо профілем Deceuninck понад 100 фірм по всіх регіонах України.
Ми впевнені, що працювати відповідно до загальнолюдськими цінностями - це і є ключ до успіху в бізнесі. Все дуже просто, наші співробітники і наші клієнти - це і є компанія, тому ми забезпечуємо умови для повної реалізації їх потенціалу. Все що ми робимо в рухається нашим бажанням бути кращими. В умовах кризових ситуацій ми швидко вносимо зміни в діяльність і структуру нашої компанії, і при цьому завжди діємо в правових рамках, ведемо свою діяльність чесно, відкрито і з гідністю. Ми були і залишаємося соціально відповідальною компанією т. К. Вважаємо, що бізнес не може бути успішним доти, поки він не забезпечує можливості процвітання іншим.
Фірма запрошує до співпраці великих і середніх покупців, існує постійна система знижок.
Ми раді вас бачити в нашому офісі, розташованому за адресою АР Крим м.Сімферополь, вул. Гагаріна 14а.

комплектуючі

Профіль
deceuninck
Оновлення: 01.02.2010
Зареєстровано: 18.03.2008
Ідентифікатор: 8609
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/kariera
QR-код сторінки компанії Кар'єра
Посилання для мобільних пристроїв
Кар'єра на мапі
Центральний офіс
Сімферополь, вул.Гагаріна 14а Сімферополь, Україна 95026
1 підписувач
Аурic Україна
Аурic Україна