Ще в кінці 2014 року черговим етапом підвищення енергоефективності офісу стали інвестиції в установку тамбурних дверей і «теплих» вікон. Згідно з розрахованими показниками (про них детально розказано в статті «Що таке дійсно енергозберігаючі вікна»), були обрані доступні на ринку вікна з 2-камерним склопакетом товщиною 44 мм із наповненням Аргоном і двома енергоефективними покриттями скла. Хоча старі вікна були встановлені лише 9 років тому під час будівництва і склопакети були двокамерні товщиною 28 мм, але нові вікна виявилися в чотири рази більш ефективними, ніж старі. Порівняння двох конструкцій представлено в розрахунку енергоефективного вікна. Важливу роль зіграв більш якісний монтаж вікон, що істотно знизив повітропроникність вікон і позбавив від мікропротягів.
Такий значний ефект від заміни вікон було отримано через те, що частина енергозберігаючих заходів в офісі вже були впроваджені. Були утеплені стіни будівлі, встановлено систему автоматичного управління опаленням. В опалювальний період на ніч і у вихідні дні температура в офісі автоматично знижується до 17 °С, а за годину до початку робочого дня поступово підвищується до 22 °С. У літній період солнцезахист (ролети на вікнах) знижує витрати на кондиціонування. Велика частина решти тепловтрат відбувалася через вікна, двері і вентиляцію, у тому числі неконтрольовану.
Впроваджені заходи окупилися за рік, а також підтвердили на практиці розрахункові рекомендації OKNA.ua щодо вибору енергоефективних вікон навіть з урахуванням відносно теплого 2015 року.