Pilkington працює над впровадженням органічних фотоелектричних плівок у ламіноване скло
Фото: Pilkington Holding GmbH
Мета OPV4.0 – зробити фотоелектричні плівки ефективнішими, щоби їх можна було широко використовувати у вікнах будівель

Pilkington працює над впровадженням органічних фотоелектричних плівок у ламіноване скло

Pilkington Holding GmbH бере участь у проєкті OPV4.0, метою якого є розробка високоефективних і довговічних органічних фотоелектричних (OPV) плівок для використання в ламінованому склі. Проєкт реалізується у співпраці з науковими установами та компаніями Німеччині.

OPV4.0 – це проєкт, у якому розробляють спеціальні плівки, що здатні перетворювати сонячне світло в електрику. Плівки OPV відрізняються від звичайних сонячних батарей тим, що їх можна наносити на скло та вони можуть бути напівпрозорими.

Фахівці Pilkington Holding GmbH займаються впровадженням та оцінкою OPV-плівок у склопакетах для будівельної та автомобільної промисловості. Вони аналізують параметри, технологічні процеси та можливості з’єднання фотоелектричних модулів у скляному шарі. Крім того, розглядаються варіанти підключення таких модулів до електромережі.

Після завершення етапу прототипування планується виготовлення демонстраційних зразків OPV-скла для архітектурного та автомобільного застосування.

Проєкт триватиме до травня 2027 року та фінансується ЄС та урядом землі Північний Рейн-Вестфалія в рамках програми EFRE/JTF NRW 2021-2027.

Інший європейський виробник скла AGC Glass Europe направили свої зусилля на перероблення скла з відпрацьованих фотоелектричних панелей.
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 23596
vikna.ua