ФОП Остроушко

Одеса
Тел.:
+2304870331 XX XX +230(48)703-31-33
Моб.:
+2304870331 XX XX +380 67 103 7309
Залишити заявку

ФОП Остроушко

Потрапили ви до нас не випадково. Смію припустити, що ви шукали компанію, яка зможе запропонувати вам високоякісні вікна в Одесі і можете зрадіти, ви потрапили саме в ціль. Наша компанія якраз спеціалізується на вікнах і дверях з провідних профілів Rehau, KBE, Veka, WDS. Купити пластикові вікна в Одесі і задати питання по нашому товару, ви зможете саме тут.
Ми продаємо товари німецьких концернів REHAU (РЕХАУ), КВЕ, VEKA (ВЕКА), WDS (ВДС). Дані фірми поставляють на світовий ринок віконні та дверні конструкції та мають півстолітній досвід. Продукція цих брендів користується великим споживчим попитом на протязі вже багатьох років, як на просторах України, так і за кордоном. Наша фірма зможе задовольнити побажання будь-якого замовника. Вікна РЕХАУ, КБЕ, СТОЛІТТЯ - це оптимальний вибір, якщо вам важлива ціна і якість. Будь-хто зможе додати в свій інтер'єр частинку класики або навпаки, екстравагантності. Наші віконця зможуть доповнити будь-який дизайн і зробити це якісно і зі смаком.
Наша компанія - хороший фахівець в склінні лоджій і балконів. Переваги продукції компанії, говорять самі за себе.
Випускаються вікна і двері відповідають стандартам екології, а також схвалені для використання навіть в лікувальних і дитячих установах, також включаючи операційні кімнати, зможуть уберегти вас від пилу і шуму. Наша продукція - це завжди свіже повітря і здоров'я близьких. Це, звичайно ж, невід'ємний елемент затишного будинку.
Продукція цих підприємств широко використовується в індивідуальному і корпоративному будівництві. Вікна нашої компанії зможе втілити мрію про красивий, багатофункціональному продукті і, крім того, практичному в використанні.
Вікна - це протиударні, вологостійкі, пилонепроникні і стійкі до низьких і високих температур склопакети. Вибираючи наші товари, ви автоматично захищаєте свій будинок від непроханих гостей.
Наша продукція має високу якість. Якщо ви цінуєте затишок свого будинку і здоров'я рідних, то вибір нашої продукції стане відмінним вибором.
Ми зробимо, продамо і встановимо вікна і двері спеціально для вас за найнижчими цінами в Одесі.
Продаж і установка пластикових вікон і дверей, решіток, вхідні двері, ролети, жалюзі горизонтальні, вертикальні, рулонні, ремонт пвх виробів, комплекс будівельно-оздоблювальних робіт.
Оновлення: 22.03.2011
Зареєстровано: 22.03.2011
Ідентифікатор: 14558
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/ostroushko
Центральний офіс
Одеса, Космонавтов 11 65055
vikna.uavikna.ua
Ремонт окон