АЛНАТ. Вікна для душіАЛНАТ. Вікна для душі
ПРОК, ПВКП

ПРОК, ПВКП

Київ
Тел.:
+380 44 248 XX XX +380 44 248 9590
Тел.:
+380 44 248 XX XX +380 44 520 0141
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ПРОК, ПВКП

Чому слід зупинити свій вибір саме на компанії «ПРОК»? Дуже просто: купуючи продукцію у нас, ви економите і купуєте товар про запас для себе і своїх оточуючих.
Компанія `ПРОК` існує з 1991 року і є однією з перших компаній, що з'явилися на українському ринку сонцезахисних і віконних систем.
Компанія складається з двох підприємств: ПВКП `ПРОК` і ДП` вiкна-ПРОК`.
ДП «вiкна-ПРОК» є офіційним партнером німецької компанії REHAU, яка займає лідируючі позиції з продажу профілю для металопластикових вікон в світі. За роки свого існування наша продукція завоювала неймовірну кількість прихильників завдяки якості, ексклюзивного дизайну і прийнятною ціною продукції, що виготовляється.

ПВКП «ПРОК» і ДП «вiкна-ПРОК» пропонують:
- Металопластикові вікна з профілю Rehau;
- Протимоскітні сітки;
- Горизонтальні жалюзі;
- вертикальні жалюзі;
- Тканинні ролети;
- Захисні ролети;
- Секційні гаражні ворота;
- Комплектуючі для виробництва готових виробів.

За рахунок того, що ПВКП «ПРОК» і ДП «вiкна-ПРОК» є не тільки виробниками, а й провідними постачальниками комплектуючих для виробництва виробів і конструкцій, ми маємо можливість застосовувати гнучку цінову політику по відношенню до наших клієнтів, і намагаємося зробити нашу продукцію доступною для кожного за оптимальних строків виготовлення.
Чимало уваги ми приділяємо створенню і розвитку стійких партнерських відносин. В першу чергу це виразилося в створенні власної дилерської мережі по всій території України, а також в країнах ближнього зарубіжжя.
Відвідавши наш салон «СВIТ Вікон» за адресою м.Київ, Чоколівський бульвар, 30, ви познайомитеся з широким спектром товарів і творчою командою професіоналів, яка зможе підказати Вам правильне рішення при виборі жалюзі, ролет, протимоскітні сіток, вікон. Консультації наших фахівців і наочні зразки допоможуть Вам без зусиль підібрати ідеальне для Вашого інтер'єру рішення.
Продукція компаній `ПРОК` і` вiкна-ПРОК` сертифікована. У переліку замовників у компанії числяться такі відомі структури, як Міжнародний Виставковий Центр на Броварському проспекті, Фармацевтична фірма `Дарніца`, Посольство США в Україні, Фармацевтичне об'єднання` ФАРМАК`, мережа заправок `ЛУКОЙЛ`, житловий комплекс по вул. Артилерійська і ін.
Прагнення до довгострокового присутності на ринку, наявність необхідних технологій, якісний продукт, а також пошук і наявність надійних партнерів - основа успішної комерційної діяльності підприємств `ПРОК` і` вiкна-ПРОК`. Дотримуючись принципів чесного і відкритого співробітництва, творчому підходу до вирішення завдань, колектив фірми забезпечують своїх клієнтів не тільки вигідними цінами і якісним товаром, а й відмінним рівнем обслуговування.
Оновлення: 04.03.2010
Зареєстровано: 05.05.2004
Ідентифікатор: 902
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/prok
ПРОК, ПВКП на мапі
Центральний офіс
Київ, Офіс - Чоколівський бульвар, 34, офіс 2 03087
Популярність компанії
74 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 3 586
vikna.ua