TTS

TTS

Стамбул
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 228 9972
Опис

TTS

Фурнітурна група TTS включає в себе комплекс сучасних систем для установки на віконні та дверні конструкції з металопластикових профілів. Ця торгова марка має велику історію технологічного розвитку і вдосконалення. Проводиться фурнітура TTS заводом з більш, ніж 20-ти річною історією випуску комплектуючих для сучасних світлопрозорих конструкцій.

Завод, що випускає фурнітуру TTS, був заснований в 1988 році в Стамбулі. Вибравши в якості основного напрямку діяльності віконно-дверну фурнітуру і аксесуари, компанія за досить короткий період часу зайняла стабільну позицію в п'ятірці лідерів ринку світлопрозорих конструкцій Туреччини.

Стратегічною віхою в розвитку компанії стало розвиток в останні роки експортних напрямків продажів. В результаті чого на сьогоднішній день завод експортує свою продукцію більш, ніж в 30 країн по всьому світу, розвиваючи такі бренди як AKPEN, TTS, AKSIS, AKELIT, Аklock, Аkalm і Аksin. Компанія має жорстко структуровану систему європейського менеджменту, підтверджену сертифікатами ISO 9001 і TSE.

Висновок в 2010 році домовленостей з компанією Профітекс про ексклюзивну дистрибуцію фурнітури TTS на території України, відкриває вітчизняним виробникам вікон можливості придбання комплектуючих і фурнітури, вироблених заводом TTS за оптимальними цінами і на найбільш вигідних умовах.
Огляд систем фурнітури TTS

Широкий товарний ряд, безумовно, є перевагою для кожної фурнітури, так як дозволяє виробникові вікон вирішити практично будь-яку конструктивну задачу, будь то виготовлення стандартної конструкції або реалізація ексклюзивного дизайнерського рішення при виробництві вікна, двері.

Торгова марка TTS об'єднує під загальним брендом широку асортиментну лінійку систем фурнітури, до якої увійшли:
- Поворотно-відкидна фурнітура;
- Поворотна фурнітура;
- Паралельно-зсувні віконна система;
- Розсувні дверні портали.
Технічні особливості систем TTS

Незважаючи на загальну схожість фурнитур різних виробників, системи TTS мають кілька принципових відмінностей, які є безперечною перевагою цієї фурнітури. В першу чергу, це стосується верхнього петлевого елемента: у багатьох поворотно-відкидних систем форма верхньої рамної петлі створює перешкоду для щільного притиску стулки в даній частині вікна. Як результат ми стикаємося з продування вікна і постійним попаданням пилу в його внутрішню частину.

Стандартний тест з листком паперу, притиснутим стулковий ущільнювачем, показує, що фурнітура TTS забезпечує оптимальний притиск навіть в стандартному положенні без спеціальних регулювань.

Другою відмінністю, що виділяють поворотно-відкидну фурнітуру TTS серед ряду подібних, є оригінальна форма шини приводу і ножиць. Дані елементи мають спеціальні опорні подушки. Завдяки цьому нововведенню, досягається зв'язка, в якій рухома шина має жорсткі опори, але при цьому площа дотику і тертя зменшена в десятки разів. Саме ця новинка визначає більш легкий перебіг ручки при замиканні і відкриванні вікна.
Оновлення: 23.02.2012
Зареєстровано: 15.04.2011
Ідентифікатор: 14723
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Виктория
Отличная фурнитура. Окна открываются, действительно, очень плавно без всяких рывков хрустов и т.д.
9 лип. 2015 р. 12:17
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Виктор
Фурнитура работает очень мягко. Жалеем, что балкон стеклили не одновременно с заменой окон на кухне, потому что там фурнитура работает не так хорошо. Узнавали, можно ли там тоже переставить фурнитуру на TTS, но мастер сказал, что на готовом окне так не делается.
9 черв. 2015 р. 18:34
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/tts
QR-код сторінки компанії TTS
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Стамбул
Популярність компанії
182 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 303

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua