Віндкомпані-С

ТОВ Віндкомпані-С

Виробник
Суми
Моб.:
Показати телефон+380 99 192 2338
Тел.:
Показати телефон+380 50 231 4563
Закрито ⋅ Відкривається: пн, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Віндкомпані-С

ТОВ "ВІНДКОМПАНІ-С" в листопаді 2016 року відзначатиме 10 років від дня заснування. Всі ці роки ми займаємося виготовленням, установкою і ремонтом в Сумах і Сумській області таких конструкцій:
- металопластикові вікна та двері
- ролети
- секційні і відкатні ворота всіх типів управління
- металеві двері
- алюмінієве виробництво.

Головна перевага "Віндкомпані-С" в тому, що ми маємо власне сертифіковане виробництво у Сумах, тому термін виготовлення ПВХ-конструкцій становить всього декілька днів. На практиці це означає, що з моменту проведення замірів і до моменту установки готових вікон і дверей проходить в середньому 3 дні!

Що ми можемо Вам запропонувати?
- Індивідуальний підхід до кожного замовника;
- Високоякісні вироби з максимальним терміном експлуатації;
- Виготовлення конструкцій будь-якого рівня складності з білого або ламінованого профілю з прозорим або кольоровим склом;
- Дотримання всіх державних нормативів і вимог;
- Надання необхідної для звітності документації;
- Гарантія на продукцію від 5 років і більше;
- Кваліфіковане сервісне обслуговування.

Наші фахівці також з легкістю відремонтують вікна, двері, ворота і ролети, які були замовлені не у нас. При необхідності замінять запчастини або ж виготовлять пошкоджені елементи конструкції на власному виробництві і вдихнуть нове життя в зіпсовані конструкції.

комплектуючі

Профіль
REHAU
VIKNALAND
Фурнітура:
MACO
ACCADO
Stublina
Скло (заповнення):
Guardian
AGC
Монтажні матеріали
REHAU
Ламінація
LG Hausys
RENOLIT
 
Оновлення: 04.02.2020
Зареєстровано: 06.04.2004
Ідентифікатор: 846
Відгуки про компанію
Ю
Заказывали москитные сетки на окна, всё очень быстро и качественно. Заказом довольна, рекомендую!
13 лип. 2017 р., 18:20
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
О
Заказывала здесь окна пару месяцев назад, все очень понравилось! Особенно впечатлена скоростью! За 5 дней с момента обращения в компанию мне изготовили и установили 3 окна. Качество на высоте, не сквозит, не запотевает, звуки с улицы не пропускает.
12 лип. 2016 р., 13:34
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
J
Никогда, ещё раз повторюсь НИКОГДА, не связывайтесь с ЧП Казимиров РВ (ООО Виндкомпани-С) если хотите поставить окна. Во-первых, не дает квитанций, во-вторых у работников руки с одного места и они грубияны, в-третьих поставят окна так, что после них ещё не каждый исправит. К сожалению, того кто будет ставить окна выбирала не я, а папа. Я бы все документы взяла наперед и процесс контролировала бы.
А история следующая. Пришёл Казимиров Роман, мы с ним договорились про окно. Через пару дней пришли его рабочие, два человека. Грубые, сразу начали кричать что им кофе подавай, и что все им в доме мешает работать, хотя комнату мы подготовили идеально. Роман Казимиров активно предлагал своих людей штукатурить откосы. Мы отказались. Пригласили своего человека. Который копнул вату и сказал, что окно они запенили похабно, паклю не содрали, пены пожалели, что окно держится на соплях. В итоге звоню Роману, говорю устраните проблему. Звоню заметьте через день после установки окна. А он мне "Чего же Вы неделю молчали? И что вообще за проблемы?" В итоге после разговора на повышенных тонах и угроз с моей стороны написать про него и его шарашкину контору - он прислал работника. Хорошо что разговор проходил при свидетеле, который и должен был сделать нам откосы. Работник сказал: Я только те дыры заделаю, что ваш мастер сделал, а остальное не моя забота! Хотите в суд подавайте!". И своему начальнику тоже самое по телефону сказал. Теперь придется вызывать ребят из других сервисов, чтобы оценили м
9 жовт. 2015 р., 19:22
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/ushba
Віндкомпані-С на мапі
Центральний офіс
вул. Кондратьєва (Кірова), 25, Суми, 40011
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
650 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 3 517
Алюмінієві профілі Profilco