ВЕГА-ПЛАСТ

ЧП ВЕГА-ПЛАСТ

Пакет Оптимальний +
Виробник
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 67 232 0545
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 381 8384
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 67 381 8494
  • Опис
  • Продукція
  • Калькулятор
  • Об`єкти
  • Досягнення
  • Кредит
  • Контакти
Опис

ЧП ВЕГА-ПЛАСТ

Фахівці приватного підприємства «ВЕГА-ПЛАСТ» успішно працюють на ринку металопластикових конструкцій України з 2000 року. На сьогоднішній день підприємство є прикладом потужного вітчизняного виробника металопластикових конструкцій європейської якості з профілю світового лідера REHAU, який укомплектований німецької фурнітурою SIEGENIA.

Місія нашої компанії - зробити якісні металопластикові вікна в Україні максимально доступними кожному.

Компанія виготовляє конструкції різної складності з ПВХ профілю REHAU: вікна, двері, балконні блоки, офісні перегородки, фасади, зимові сади, арочні конструкції і конструкції інших форм і декору. Компанія «ВЕГА-ПЛАСТ» працює як з приватними замовленнями, так і капітальним будівництвом (скління багатоповерхових будинків) на основі індивідуального підходу до побажань Замовника.
У компанії розроблена спеціальна програма надання послуг: прийом замовлення, виїзд фахівця на місце для виконання замірів, демонтаж старих конструкцій, монтаж, установка підвіконь і москітних сіток, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Кожен проект скління ведеться персональним кваліфікованим менеджером.

Компанія гарантує своїм клієнтам безкоштовне вимірювання і демонтаж.

Продукція відповідає чітким технічним вимогам, естетичним і ціновим критеріям, європейської якості від вітчизняного виробника. Всі витратні матеріали є екологічно чистими і безпечними для людини.

Досвід роботи сервісно-монтажного управління дозволяє виконувати монтаж і сервіс ПВХ виробів будь-якої складності. Гарантія забезпечується протягом 5 років.

Серед наших клієнтом і партнерів такі лідери вітчизняного будівельного ринку як Корпорація УКРБУД, KM Group, ТОВ БК «Граніт», комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ», ВАТ «ЗЗБК №1», ТОВ БК «Геос», ТОВ «Центробуд», ТОВ «Трест Київміськбуд-3» , виробничо-будівельна компанія «Енергобуд», «Еталон-2В».

Професіоналізм колективу компанії «ВЕГА-ПЛАСТ» був відзначений дипломами «Кращий висотний об'єкт 2007 року», «Кращий об'єкт комерційного та соціального призначення 2007 року», «Кращий об'єкт соціального призначення 2008 року», «Кращий висотний об'єкт 2011 року».

Наступні об'єкти в Києві є прикладами нашої праці: вулиця Генерала Алмазова 18/7 (двадцатіпяті поверхівка, ЖК Гвардійський), Межигірська 3 / 7Б (п'ятиповерхівка), Урицького 18В (двадцатіпяті поверхівка), Урлівська 34А (двадцятип'ятиповерхових будинок), Ахматової 24 (двадцятип'ятиповерхових будинок), Ахматової 28 (двадцятип'ятиповерхових будинок), Лебедєва-Кумача 7В ( Двадцятидвоповерховий будинок).

10 причин, чому клієнти вибирають «ВЕГА-ПЛАСТ»

10 причин, чому клієнти вибирають «ВЕГА-ПЛАСТ»
1) Ми - надійна і стабільна компанія на ринку металопластикових конструкцій з 2008 р., а наш колектив в цій сфері діяльності був сформований ще раніше - в 2000 р.
2) Ми виробляємо якісну продукцію, про що свідчить наявність постійних клієнтів, сертифікати якості та відповідності, номінації в українських конкурсах, 10-річне партнерство з компанією Rehau. Ми вибираємо кращі матеріали (з 2008 р тільки профіль rehau) і комплектуючі. Наші клієнти отримують 5-річну гарантію, тому що ми впевнені в своїй якості.
3) Ми виробляємо широкий асортимент продукції. На сьогоднішній день наш цех може виконати замовлення практично будь-якої складності і конструктиву. Вікна, включаючи еркерниє і вітражі, розсувні конструкції, двері, зимові сади, тераси, балкони та лоджії, офісні перегородки - це далеко неповний список нашої продукції. Колір, вид профілю і скла - також на вибір клієнта. Крім того, у наш широкий вибір супутньої продукції, від москітних сіток до дитячих замків на вікна.
4) У нас висококонкурентні ціни і гнучка система знижок.
5) Ми надаємо сервісне обслуговування.
6) У нас можлива розстрочка платежу.
7) Ми - учасники програми IQ Energy.
8) У нас простий і зрозумілий сайт, на якому можна зробити замовлення он-лайн або замовити консультацію менеджера / викликати замірника. Крім того, з нами можна зв'язатися за допомогою вайберу і телеграм.
9) У наш офіс зручно дістатися - ми знаходимося недалеко від м. Печерська, і у нас Вам запропонують чай і каву.
10) З нами приємно працювати: ми даємо швидкий зворотний зв'язок на Ваші питання, у нас дружний невеликий колектив професіоналів, в якому Ваш проект буде вести окремий менеджер.

Коротко про тенденції на ринку вікон

Коротко про тенденції на ринку вікон
Наші клієнти створюють неймовірно красиві і стильні об'єкти, слідуючи передовим тенденціям на ринку будівництва. Повинні зізнатися, що завдяки цьому вдосконалюємося і слідуємо новим трендам і ми. Про основні напрями на віконному ринку і піде мова далі.
Вся справа в кольорі ... З вдосконаленням і здешевленням технологій кольорові металоконструкції все більше стають не предметом розкоші, а цілком доступним архітектурним рішенням. Немає вже необхідності купувати дороге кольорове вікно в «масі», адже доступна опція ламінації в будь-який колір. В останні роки великим попитом користувався колір «антрацит», але за нашими спостереженнями цим кольором вже «переситилися» і останні об'єкти ми робили в сталевому сірому і коричневому кольорах, хоча і тут перевага, як бачите, віддається темним вікнам, замість стандартних білих. Точно також і підвіконня можуть бути в будь-якому кольорі з імітацією різних текстур: мармур, дерево, камінь. Ви підбираєте те, що найбільш гармонує з Вашим інтер'єром.
... І світлі. Останнім часом забудовники і архітектори приватних будинків прагнуть створити приміщення з максимумом денного освітлення, що можливо завдяки збільшенню площі скління як в приватних проектах, так і в об'єктах капітального будівництва. Саме тому у нас все частіше замовляють великі вікна, вікна в підлогу, розсувні конструкції, тераси і зимові сади.
З турботою про планету і свій гаманець українці вибирають енергозберігаючі склопакети. Правильно і якісно встановлені ПВХ вікна значно покращують енергоефективність житла, на довгі роки мінімізуючи тепловтрати.
У питанні збереження мікроклімату приміщення грамотно підібрані і добре інстальовані металопластикові вікна перевершують алюмінієві і дерев'яні конструкції.
Порівнюючи наш ринок вікон з ринком Європи, можна сказати, що у нас переважають тенденції північно-західної Європи: мінімалізм, баланс ціни / якості / енергозбереження та максимум денного світла в умовах його дефіциту більшу частину року.

15 лет качества Rehau в Украине

15 лет качества Rehau в Украине
Миссия нашей компании – сделать качественные металлопластиковые окна в Украине максимально доступными каждому.
Компания изготавливает металлопластиковые конструкции разной сложности из ПВХ профиля REHAU: окна, двери, балконные блоки, офисные перегородки, фасады, зимние сады, арочные конструкции и конструкции других форм и декора. Компания «ВЕГА-ПЛАСТ» устанавливает вместе с пластиковыми окнами подоконники ТМ OpenTeck и Danke. Компания «ВЕГА-ПЛАСТ» выполняет заказы по остеклению конструкциями из алюминиевого профиля любой сложности и конфигурации.
В компании разработана специальная программа оказания услуг: прием заказа, выезд специалиста на место для выполнения замеров, демонтаж старых конструкций, монтаж, установка подоконников и москитных сеток, гарантийное и послегарантийное обслуживание. Каждый проект остекления ведется персональным квалифицированным менеджером.
Изготовление и установка ПВХ конструкций выполняется в течение 4-7 рабочих дней в зависимости от сложности и конфигурации изделий.
Продукция соответствует четким техническим требованиям, эстетическим и ценовым критериям, европейского качества от отечественного производителя. Все расходные материалы являются экологически чистыми и безопасными для человека.
Опыт работы сервисно-монтажного управления позволяет выполнять монтаж и сервис ПВХ изделий любой сложности. Гарантия обеспечивается в течении 5 лет.
Среди наших клиентом и партнеров такие лидеры отечественного строительного рынка как ООО БК «Гранит», коммунальное предприятие «Житлоинвестбуд-УКБ», ОАО «ЗЗБК №1», ООО БК «Геос», ООО «Центробуд», ООО «Трест Киевмиськбуд-3», производственно-строительная компания «Энергобуд», «Эталон-2В».
Профессионализм коллектива компании «ВЕГА-ПЛАСТ» был отмечен дипломами «Лучший высотный объект 2007 года», «Лучший объект коммерческого и социального назначения 2007 года», «Лучший объект социального назначения 2008 года», «Лучший высотный объект 2011 года».
За последнее время мы завершили следующие объекты:
- ул. Межигорская 3/7 –Б - ул. Урицкого, 18-В
- ул. Урловская, 34-А - ул. Урловская, 24
- ул. Урловская, 36-А - ул. Ахматовой, 24
- ул. Ахматовой, 28 - ул. Ахматовой, 30
- ул. Лебедева-Кумача 7-В - ул. Гарматная, 31-А
- ул. Хорольская, 1-А - ул. Григоренко, 12-А
- Выгурщина-Троещина, д. 5, 20- микрорайон
- с. Тарасовка, ул. Братьев Чмелей, 1
- Ирпень, ул. Суворова, 1-Ю
- Ирпень, ул. 3-Интернационалистов, 1
- Ирпень, ул. Карла-Маркса, 1
Объекты, которые остекляются на сегодняшний день:
- ул. Гмыри, 4
- ул. Трутенко, 3
- пр. Комарова, 1 (1 сеция)
НАС ВЫБИРАЮТ, ПОТОМУ ЧТО:
1. С нами выгодно:
Мы имеем возможность заинтересовать привлекательной ценой, – как правило, она ниже, чем у конкурентов.
2. С нами быстро:
Мы можем выполнить работу в сжатые сроки: «Операция «Аркада» - остекление 10 эт. за неделю. Мы работаем круглосуточно и сдаем объект вовремя с соблюдением всех норм.
3. С нами качественно.

Энергосбережение и термомодернизация зданий.

Энергосбережение и термомодернизация зданий.
26-27 мая 2015 года в Мариуполе на Международном форуме устойчивого развития городов GREEN CITY состоялась презентация «Европейского опыта REHAU в энергосбережении и термомодернизации зданий».

Таким образом, наши партнеры присоединились к обсуждению возможностей развития современных городов, а также внедрения энергосберегающих и природоохранных программ. В частности, заместитель директора по международным проектам REHAU Алексей Биленко презентовал арсенал инновационных энергоэффективных решений для строительства и успешно реализованные проекты на базе их применения, а также обозначил возможные пути адаптации европейской практики энергосбережения в украинских реалиях.

В целом в работе Форума приняли участие свыше 250 представителей центральных и местных органов власти, мэров украинских городов, ведущих экспертов и отраслевых специалистов, а само мероприятие стало эффективной дискуссионной площадкой, которая в который раз доказала, что и власть, и общественность, и бизнес готовы активно и конструктивно сотрудничать для развития страны.

Специальная цена на конструкции из алюминиевого профиля!

Специальная  цена на конструкции из алюминиевого профиля!
Компания «ВЕГА-пласт» выполняет заказы по остеклению конструкциями из алюминиевого профиля любой сложности и конфигурации. Наши специалисты имеет многолетний опыт работы с алюминиевыми системами следующих производителей: Shuko, Reynaers, Aluprof, Alumil, Татпроф, Kurtoglu, Alutech, Saray. Монтажная группа благодаря постоянной работе и приобретенному опыту выполняет работы по остеклению в максимально сжатые сроки, с соблюдением высоких европейских стандартов качества и безопасности.

Клиенты компании.

Клиенты компании.
Среди наших клиентом и партнеров такие лидеры отечественного строительного рынка как ООО БК «Гранит», коммунальное предприятие «Житлоинвестбуд-УКБ», ОАО «ЗЗБК №1», ООО БК «Геос», ООО «Центробуд», ООО «Трест Киевмиськбуд-3», производственно-строительная компания «Энергобуд», «Эталон-2В».

Профессионализм коллектива компании «ВЕГА-пласт» был отмечен дипломами «Лучший высотный объект 2007 года», «Лучший объект коммерческого и социального назначения 2007 года», «Лучший объект социального назначения 2008 года», «Лучший высотный объект 2011 года».

Следующие объекты в Киеве являются примерами нашего труда: Межигорская 3/7 — Б (пятиэтажка), Урицкого 18 — В (двадцатипяти этажка), Урловская 34 — А (двадцатипятиэтажный дом), Ахматовой 24 (двадцатипятиэтажный дом), Ахматовой 28 (двадцатипятиэтажный дом), Лебедева-Кумача 7 — В (двадцатидвухэтажный дом).

комплектуючі

Профіль
REHAU
LG Hausys
Фурнітура:
HOPPE
WINKHAUS
VORNE
GEZE
FUHR
AUBI
Скло (заповнення):
Guardian
Гомельстекло
Glas Trosch-Euroglas
Обладнання:
elumatec
WEGOMA
KONIG
Yilmaz
MURAT
URBAN
 
Оновлення: 09.08.2019
Зареєстровано: 05.06.2015
Ідентифікатор: 38625
okna.ua/ua/wegaplast
QR-код сторінки компанії ВЕГА-ПЛАСТ
Посилання для мобільних пристроїв
ВЕГА-ПЛАСТ на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Лейпцизька 16 а 01013
Метро Печерська
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
менеджери: 1 персона
Київ, точка продажу
L-маркет - пр. Науки, 59
Популярність компанії
9 позиція в рейтингу сторінок
18 позиція в рейтингу сайтів
Всього переглядів: 19 823