ЧП Бастіон

Постачальник
Ялта
Тел.:
+380 98 506 XX XX +380 98 506 0246
Моб.:
+380 98 506 XX XX +380 66 033 6446
Залишити заявку
  • Опис
  • Досягнення

ЧП Бастіон

Завод з виробництва металопластикових вікон «Завод Ротекс» працює на віконному ринку Севастополя з 2001 року. Ось уже кілька років «Завод Ротекс» має статус офіційного партнера Winbau.

Важливою перевагою виробництва є високоякісна збірка виробів на сучасному автоматичному обладнанні. Наше виробництво і готова продукція регулярно сертифікується відповідно до встановлених ГОСТам.

Професійні менеджери нашого заводу допоможуть вам на всіх етапах - від вибору типу вікна до підбору профілю, фурнітури, склопакета.

На даний момент «Завод Ротекс» віддав перевагу двом видам профілів. Це німецький енергоефективний профіль Winbau і Tepla. Дане співвідношення профілів є не випадковим - перший з них відноситься до категорії елітних профілів, а другий - економних в категорії «ціна-якість».

На даний момент всі конструкції комплектуються фурнітурою відомої торгової марки Roto Frank. Дана фурнітура має ряд переваг, до яких відносяться природний металевий білий колір, склад металу, який з часом не схильний до механічного стирання і корозії, а також зручність в експлуатації.

«Завод Ротекс» приділяє особливу увагу якості склопакетів, віддаючи перевагу виключно склу вітчизняного заводу «Пролетарій» (Лисичанськ). Використання низькоякісного скла китайського виробництва - виключено.

Гарантований термін виготовлення конструкцій - 7 робочих днів.

Гарантійний термін обслуговування - 5 років.

І, нарешті, головна особливість підприємства полягає в лояльності диференційованої цінової політики. З упевненістю можна стверджувати, що ціни, пропоновані нами, поза конкуренцією з пропозиціями інших виробників.
Оновлення: 01.09.2013
Зареєстровано: 28.08.2013
Ідентифікатор: 25804
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/bastionyalta
Центральний офіс
Ялта, Южнобережное шоссе 42,
vikna.uavikna.ua
Окна в Харькове и области от компании Good Master из профилей Veka, WDS, Rehau, ремонт окон