Бренд Систем

Організація Бренд Систем

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 228 4180
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 67 404 8001
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Надійність
Опис

Організація Бренд Систем

Брендинг - ключ до успіху будь-якого бізнесу.

Brand System створює сильні бренди з унікальною ідеєю, які цікаві покупцям і мають відмінні характеристики на ринку. Ми створюємо стратегічні елементи - суть, обіцянку, ідентифікація і індивідуальність бренду. Ми вибудовуємо ментальні конструкції в сприйнятті споживача для створення лояльності по відношенню до Вашого бренду.

Мета - позитивний і впізнаваний бренд, через обіцянку, ідею, репутацію і очікувань споживача.
Наша робота - це створення емоційних зв'язків, боротьба і конкуренція за уми людей. Успішний брендинг - це ефективні маркетингові та брендингові комунікації.

Brand System перетворює нематеріальні цінності бренду в бренд-активи. Підвищуємо лояльність споживачів до брендів, після чого виникають постійні групи покупців. Після запуску бренду пов'язуємо воєдино системи стратегічних програм і дій з комунікаційними бренд-рішеннями. Наш результат - знайти і утримати позиції бренд-лідера.

Ми професійно вибудовуємо відносини бренду зі споживачем. Через образ бренду і брендинг ми повідомляємо: наші клієнти - це успішні, сучасні та глобальні компанії. Наш клієнт довіряє нам, тому що в процесі співпраці з нами, бренд клієнта стає сильнішою і успішніше. Довіра клієнта - це найвища оцінка нашої роботи.

Brand System володіє ключовими компетенціями для створення, просування і управління брендами. Стратегічні ресурси Brand System - це професіоналізм, досвід, творчий потенціал.

Наші послуги:
1. Брендинг
2. Дослідження
3. Креативні рекламні кампанії
4. Просування бізнесу
5. Інтернет-маркетинг

комплектуючі

Оновлення: 29.04.2011
Зареєстровано: 22.04.2011
Ідентифікатор: 14787
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/brandsystem
QR-код сторінки компанії Бренд Систем
Посилання для мобільних пристроїв
Бренд Систем на мапі
Центральний офіс
Київ, 03150