Scherl & Partner

Scherl & Partner

Київ Київська обл.
Тел.:
Loading 8050 Показати телефон 8-050-462-63-44
Тел.:
Loading 8050 Показати телефон 8-044-521 6062
  • Опис
  • Досягнення

Scherl & Partner

Ви фахівець, який працює в області збуту у великій компанії, що займається продажем будівельних матеріалів, комплектуючих або устаткування будь-якого типу?

У Вас бажання заробляти більше, ніж зазвичай?

Вам не вистачає кар'єрного росту?

Ви обмежені в розвитку?

Тоді звертайтеся до нас!

Ми - німецьке кадрове агенство, у якого завжди знайдуться солідні пропозиції для хороших і серйозних фахівців зі збуту, а також для кандидатів на позицію офіс-менеджер, маркетолог, регіональний менеджер зі збуту або директор представництва (кантрі-менеджер).

Наші клієнти - серйозні німецькі компанії-бренди, які працюють в областях вікон, дверей і устаткування в багатьох країнах світу.

Нам потрібні фахівці в Київ і в Східну, а також в Західну Україну. Запрошуємо серйозних кандидатів з регіонів також розглянути вакансії в Києві і можливість переїзду.

В даний час відкриті вакансії на позицію:
1. Терміново. Регіональний менеджер з продажу автоматичних розсувних систем і дверних доводчиків в Східній Україні. Вимоги: ВО, успішний досвід продажів і консультування клієнтів (мін.2 року), бажано технічна освіта і вод.удостовереніе. Хороша зп +% від продажів + перспектива росту.

2. Терміново. Директор представництва (кантрі-менеджер) в Києві в компанію-виробник дверного обладнання і систем. Вимоги: успішний досвід продажів (мін.4 року) і керівництва командою, хороший німецьку мову, бажано технічна освіта.

3.Діректор представітедльства в компанію-виробник обладнання в Києві. Вимоги: успішний досвід продажів (мін.4 року) і керівництва командою, хороший німецькою або англійською мовою, бажано технічна освіта.

Чекаємо Ваше резюме з фотографією. Вся інформація обробляється абсолютно конфіденційно!
Оновлення: 15.09.2006
Зареєстровано: 28.08.2006
Ідентифікатор: 2717
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/sandp
QR-код сторінки компанії Scherl & Partner
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ