Євро-Американскій Стеклофасад (ЄАГ)

ТОВ Євро-Американскій Стеклофасад (ЄАГ)

Калининград
Тел .:
906 237-XX-XX Показати телефон +79062379117
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Скло (заповнення):
GLAVERBEL
Pilkington
SAINT-GOBAIN
Обладнання:
Lisec
Опис

ТОВ Євро-Американскій Стеклофасад (ЄАГ)

Шановні панове!
Представляємо вашій увазі енергоефективну систему структурного фасадного та покрівельного скління з нержавіючої сталі. Енергоефективність EAG фасадів досягається за рахунок застосування унікальних, спектрально-селективних склопакетів «Теплове Дзеркало» (Heat Mirror). Склопакети «Теплове Дзеркало» (Heat Mirror ™) є єдиним типом скління фасадів і покрівель, при використанні якого одночасно досягається висока прозорість, хороша солнцезащита і низький показник теплопередачі. Це унікальне поєднання характеристик скління забезпечує природне денне освітлення приміщень і їх комфортність, як в літній, так і в зимовий час, з мінімальними витратами на опалення і кондиціонування будівель. «Теплові Дзеркала» мають більш високі показники теплоізоляції в порівнянні з традиційними однокамерними склопакетами з низькоемісійним (Low-E) стеклами або з двокамерними склопакетами. Фактично, «Теплове Дзеркало» забезпечує теплоізоляцію, порівнянну з теплоізоляцією стіни з цегли або бетону. Використання «Теплових Зеркал» дає можливість збільшити площу скління в проекті, одночасно знижуючи вартості установки і експлуатації систем опалення та кондиціонування будівель.

Конструктивна унікальність EAG фасадів досягається за рахунок застосування рішення «Five-S ™». Це найсучасніша і високотехнологічна альтернатива
традиційним куртини і точковим системам структурного скління. У традиційних структурних фасадах точкової фіксації, скла мають отвори в кутах пакетів. Самі склопакети кріпляться до несучої конструкції фасаду за допомогою «павуків», «лапки» яких проходять через отвори в шибках. У рішенні «Five-S» використовуються рамні модулі (картриджі), які фіксуються в несучих конструкціях з нержавіючої сталі або підвішуються на несучих кронштейнах, аналогічних за видом «павукам» традиційного точкового кріплення.

Поєднання технології Heat Mirror ™ і конструктивного рішення Five-S ™ створює синергетичний ефект, що дозволяє проектувати і будувати "оболонки" будівель,
незрівнянно більш досконалі, в порівнянні з традиційними фасадними системами структурного скління. «Фасад EAG ™» найбільш технологічно досконалий продукт, що дозволяє проектувати і виготовляти сучасні енергоефективні конструкції зі скла і сталі з великою площею світлопрозорої частини, але без значних зменшень показників теплового опору оболонок будівлі.

Поєднання технології Heat Mirror ™ і конструктивного рішення Five-S ™ створює синергетичний ефект, що дозволяє проектувати і будувати "оболонки" будівель,
незрівнянно більш досконалі, в порівнянні з традиційними фасадними системами структурного скління.

«Фасад EAG ™» найбільш технологічно досконалий продукт, що дозволяє проектувати і виготовляти сучасні енергоефективні конструкції зі скла і сталі з великою площею світлопрозорої частини, але без значних зменшень показників теплового опору оболонок будівлі. Вартість інвестицій в системи утеплення, вентиляції та кондиціонування може скоротитися на 33% і вище, а економія на експлуатаційних витратах, може скласти більше 40%, в порівнянні зі звичайними фасадами.

EAG Фасади відрізняються унікально високою енергоефективністю, простотою монтажу, якістю, надійністю, міцністю, довговічністю і естетикою.

Розрахунки проведені Бельгійської інженерної фірмою «ADV» показали, що потужність системи опалення, вентиляції та кондиціонування будівлі громадського центру, що проектується для м Калінінград, Росія, може бути знижена на 28%, при заміні в проекті звичайного скління на «Теплові Дзеркала». Також доведено, що результіруемое зменшення капітальних витрат на закупівлю і монтаж обладнання ОВ-системи цілком перекриє додаткові витрати на використання в цій будівлі «фасадів EAG ™».

Рішення FIVE-S ™ принципово відмінно від всіх інших систем структурного скління, пропонованих на ринку фасадних технологій. Воно стає все більш
затребуваним, дозволяючи проектувати і монтувати фасади набагато швидше і простіше ніж в будь-яких інших системах. Система була застосована в більш ніж 500 проектах в Європі та інших країнах світу.

Українське відділення фірми EAG має власне проектне бюро і маркетинговий відділ, які працюють з інвесторами, архітекторами і регіональними забудовниками, надаючи їм необхідну технічну і комерційну документацію і здійснюючи шефнадзор за монтажем фасадів.
Оновлення: 31.07.2007
Зареєстровано: 12.10.2005
Ідентифікатор: 1715
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/easf
QR-код сторінки компанії Євро-Американскій Стеклофасад (ЄАГ)
Посилання для мобільних пристроїв
Євро-Американскій Стеклофасад (ЄАГ) на мапі
Центральний офіс
Калининград, вул. Мельникова 46 Київ, Україна 236028

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2017 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua