Німецькі віконні технології

Організація Німецькі віконні технології

Постачальник
Київ
Тел.:
+380 44 227 XX XX +380 44 227 1219
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Організація Німецькі віконні технології

Компанія «Німецькі віконні технології» надає своїм клієнтам широкий комплекс послуг по: встановлення пластикових вікон, встановлення укосів, підвіконь і відливів, виробляємо засклення балконів і лоджій, а також їх утеплення та оздоблення, надаючи на всі види робіт гарантійне і післягарантійне обслуговування. Наші фахівці завжди готові надати Вам безкоштовну консультацію і технічну підтримку будь-якого роду, допомогти в складанні дизайн проекту нестандартного або складного скління. Ми готові здивувати навіть самого вимогливого клієнта.

В даний час пластикові вікна, вже не розкіш, їх можна зустріти в фасаді практично будь-якої будівлі. І не варто цьому дивуватися, адже вікна зі склопакетами, вже досить давно були визнані різними верствами населення, завдяки своїм перевагам. Завдяки наявності герметичних склопакетів у вікнах ПВХ, а також наявності герметичних ущільнювачів, вони мають високу тепло- і шумоізоляцію, герметичні, не пропускають вологу і пил. Сучасні вікна ПВХ відповідаю європейським екологічним вимогам, і мають стильний сучасний дизайн. Пластикові вікна в квартиру, в котедж, в заміський будинок, в офіс, в виробниче приміщення, на кожному кроці можна застосувати даний вид продукції.

Замовивши у нас пластикові вікна, захисні ролети, рулонні штори, протимоскітні сітки, підвіконня, відливи, обшивку й засклення балкона, Ви оціните: Якість, обумовлене застосуванням сучасних технологій, підтверджене сертифікатами і визнане замовниками. Грамотно організоване виробництво і контроль якості продукції на кожному етапі дозволяють оперативно виготовляти надійну і практичну продукцію практично будь-якої складності.
Помірні ціни та гнучку цінову політику. Ми не будемо обіцяти найнижчі ціни, але гарантуємо, що, ставши нашим клієнтом, ви придбаєте товар європейського рівня.
Чудовий сервіс. Для нас, продаж конструкцій не головна мета. Найважливіше, щоб і після багатьох років експлуатації Ви були задоволені, що купили вікна ПВХ у компанії «Німецькі віконні технології». Будучи впевненими в якості продукції і виконуваних робіт, ми беремо на себе реальні гарантійні зобов'язання до 5 років, на реалізовану продукцію.

комплектуючі

Фурнітура:
MACO
Скло (заповнення):
Guardian
Glas Trosch-Euroglas
Pilkington
Saint-Gobain
Оновлення: 19.05.2021
Зареєстровано: 12.03.2012
Ідентифікатор: 16526
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/gwt
Німецькі віконні технології на мапі
Центральний офіс
Київ, ул. М. Расковой, 15
Популярність компанії
474 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 701
vikna.ua