Вибираємо вікно у квартируВибираємо вікно у квартиру

ЧП Копил В.В.

Пологи
Тел.:
+380 66 427 XX XX +380 66 427 4148
Залишити заявку

ЧП Копил В.В.

Нормою нашого повсякденного життя є комфорт, затишок і практичність. Технології та інновації сучасного будівельного ринку дозволяють втілити всі ваші мрії і фантазії в хороший і унікальний ремонт. З кожним роком актуальність і практичність нових матеріалів набирає обертів, роблячи їх популярними і затребуваними. Все частіше вони здатні замінити старі прототипи за короткі терміни і за досить демократичними цінами.

Щоб йти в ногу з часом і створювати комфорт в будинку раціонально, пропонуємо Вам ознайомитися з усіма тонкощами такої продукції, як:

металопластикові вікна
двері - жалюзі, рольштори
захисні ролети
натяжні стелі - профнастил
3-D підлоги
ворота
кування
вироби з пінопласту
вироби з граніту.

Компанія «INVADA-M» - це багатопрофільне підприємство, яке завжди готове запропонувати відмінну якість продукції, професійну установку і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співробітники компанії є справжніми фахівцями своєї справи, які в найкоротші терміни виконають прорахунки, заміри та установку.

Багаторічний досвід роботи дозволив вийти компанії на новий професійний рівень і зайняти гідне місце на будівельному ринку в Запорізькому регіоні. Підприємство співпрацює тільки з кращими виробниками, які неодноразово підтверджували свою якість високими вимогами і багаторічним попитом серед споживачів.

«INVADA-M» - це гарант якості і відмінного результату.

Зв'язатися з нами можна в будь-який зручний для вас час по телефону або безпосередньо звернутися в офіс фірми.
Оновлення: 07.09.2015
Зареєстровано: 07.09.2015
Ідентифікатор: 38858
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/invada-m
Центральний офіс
Пологи, пер. Водопроводный, 9 70600
Популярність компанії
1786 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 662