ЧП Костюшко

Виробник
Сімферополь
Тел.:
80508086978 XX XX 8 050 808 69 78
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ЧП Костюшко

VEKA - одна з провідних компаній в галузі розробки і виробництва профільних систем із спеціального високоякісного пластику, а також пластин зі спіненого ПВХ. Головне підприємство концерну знаходиться в місті Зіндельхорст, в Північній Вестфалії (Німеччина). Всі профільні системи «VEKA» відповідають вимогам найстрожайшего європейського стандарту у сфері якості RAL, тим самим «VEKA» доводить ринку ПВХ-профілів якість і надійність своєї продукції.
Наша фірма є виробником металопластикових конструкцій з німецького профілю VEKA з фурнітурою Siegenia Aubi виробництва Німеччини, алюмінієвих конструкцій з грецького профілю Profilco і турецького Kurtoglu, а також фасадних систем, вітражів і зимових садів. Ми існуємо на ринку вже більш п'яти років. За цей час ми зуміли зарекомендувати себе як фірма, яка забезпечує якість не лише виробництва і готової продукції, але і високу якість сервісного обслуговування.
Виробництво конструкцій виконується кваліфікованими збирачами на лінії спеціалізованого обладнання, і кінцева продукція відповідає європейським вимогам до якості, які висуває концерн VEKA нашій фірмі, як партнеру-переробнику.

комплектуючі

Профіль
LorenzoLine
Kurtoglu
ДЗАП
Фурнітура:
HOPPE
Roto
GEZE
FUHR
FAPIM
Giesse
Оновлення: 16.07.2009
Зареєстровано: 16.07.2009
Ідентифікатор: 11217
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/kostyushko
Костюшко на мапі
Центральний офіс
Сімферополь, пер.Г.Аджімушкая 6 / 13
vikna.uavikna.ua