#AXOR_academу продовжує активну підготовку своїх партнерів до нового сезону

#AXOR_academу продовжує активну підготовку своїх партнерів до нового сезону

AXOR INDUSTRY
882
Минулого тижня в гості до нас на навчальні тренінги з монтажу та продажів, а також для знайомства з оновленими лініями заводу і новинками продукції AXOR INDUSTRY приїхали представники відразу двох компаній Світеп і Niks-M.

Але про все по порядку.

19 лютого #AXOR прийняв у своїх стінах монтажників компанії Світеп, з якими особливостями монтажу віконно-дверних конструкцій ділився технічний фахівець компанії REHAU Ukraine Олександр Пономарчук.

20 лютого бізнес-тренер Олег Кесслер, керівник проекту Оконный Консалтинг прокачав навички фахівців з монтажу віконно-дверних конструкцій компанії Niks-M, приділивши особливу увагу розрахункам під час замірів, необхідних за ДСТУ, і теплому монтажу СПК конструкцій.

А 21 лютого дилери і менеджери з продажу компанії Нікс-М розглянули з Олегом Кесслером етапи продажу і пропрацювали три можливих варіанти ефективних продажів.

Всі ці дні керівник відділу продажів в Україні Едем Хаурмаджі і регіональний менеджер Роман Петренко проводили для гостей екскурсії по заводу і презентували новинки фурнітури #AXOR. Особливий інтерес як з боку монтажників, так і з боку дилерів і менеджерів салонів викликали приховані петлі #Elite+ і фурнітурна система «турботливого вікна» #FirstTilt. Були й ті, хто зацікавився фурнітурою для алюмінієвих вікон з європазом 16 мм, яка побачить світ вже в березні цього року.

Щиро дякуємо компаніям партнерам Світеп, Нікс-М, Оконные технологии та REHAU Ukraine за плідну співпрацю та бажання підвищити рівень обізнаності у віконній галузі.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 20817
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями