Ремонт, регулювання і сервісне обслуговування вікон, дверей.

50 грн Купити
Ціна за шт.
Київ
Продавець: ЧЕПІЛЬ
Ремонт, регулювання і сервісне обслуговування вікон, дверей.
Ремонт і регулювання вікон необхідна при таких проблемах, як продування вікон, запотівання вікон, а також в разі неякісного складання та установки виробів.
Причини, які призводять до необхідності відрегулювати пластикове вікно:
Усадка стін (стулка вікна може почати зачіпати раму вікна).
Неправильна установка вікна (вікно погано закривається відразу після установки, значить пластикове вікно встановили не зовсім рівно і правильно або фурнітура, а саме петлі не були в середньому положенні.
Тривала експлуатація вікна (гумовий ущільнювач не так щільно прилягає, що приводить до негерметичності і продування).
У всіх перерахованих випадках, перед прийняттям якихось більш серйозних заходів варто спробувати просто відрегулювати вікно.
Основними причинами продування вікон і протягу в квартирі є нещільне прилягання стулки вікна до рами, деформація стулки вікна або втратив свої властивості ущільнювач. Наша компанія займається усуненням цих неполадок, а також проводить весь комплекс робіт по ремонту і регулюванню вікон і дверей.

1. Продування вікон

Як правило, продування вікон відбувається через нещільного прилягання стулки вікна до рами. У такому випадку потрібно або просте регулювання вікна ключем для виправлення притиску, або складна регулювання, що включає в себе зняття склопакета і відновлення діагоналі стулки.
Також, часто проблемою можуть бути неякісні ущільнювачі вікон. Ущільнювачі представляють собою гумові прокладки, закріплені між рамою і стулкою по всьому периметру вікна для забезпечення щільного притиску вікна до рами. Але з часом якість ущільнювачів погіршується, з'являються тріщини, втрачається еластичність, і вікно починає пропускати вологу і холодне повітря.
Крім цього, дуже важливо провести якісну заміну фурнітури для щільного закривання ручкою вікна чи двері. Сюди входить заміна петель, ручок, притисків і т.д.

2. Запітніння вікон, режим провітрювання

Головна причина запотівання вікон - збільшення відносної вологості в приміщенні, що, як правило, викликано поганою провітрюваність приміщення.

На ринку металопластикових вікон існує безліч компаній різного рівня. На жаль, не всі виконують роботу зі складання та встановлення вікон якісно на високому рівні. Тому, часто до нас звертаються люди, які зіткнулися з такою проблемою. Виправляючи роботу інших майстрів, або встановлюючи елементи «з нуля» ми даємо гарантію результату.

У разі, коли металопластикові вікна встановлюються в новому будинку, через якийсь час буде потрібно їх регулювання. Справа в тому, що нові будівлі обов'язково дають усадку. Через усадки будинку щільність прилягання системи ущільнень може бути порушена. Сама конструкція вікна при цьому не повинна постраждати, тому серйозною проблемою це не є. Хороший спеціаліст легко відновить герметичність прилягання ущільнень. У разі необхідності можна це зробити і самостійно (шестигранним ключем 4 мм) - по притиску, по ширині і по висоті.
При експлуатації пластикових вікон дуже важлива можливість зміни положення стулки за допомогою фурнітури. Ідеальна віконна фурнітура повинна забезпечувати таку регулювання в трьох площинах і по двох осях обертання, а також регулювання ступеня притиску стулки до рами по всьому периметру.

Горизонтальна регулювання верхньої петлевий групи дозволяє зрушувати верхній кут вліво - вправо, одночасно повертаючи стулку по або проти годинникової стрілки навколо нижньої петлі. А горизонтальна регулювання нижньої петлевий групи надає можливість зрушувати нижній кут вліво - вправо, одночасно повертаючи стулку по або проти годинникової стрілки навколо верхньої петлі.

За рахунок вертикальної регулювання нижньої петлевий групи здійснюється підйом-опускання стулки. Крім того, для поворотно-відкидних вікон часто допускається можливість повороту вздовж горизонтальної осі обертання, що збігається з площиною вікна, шляхом регулювання притиску стулки до рами в області верхньої петлевий групи.

У разі неправильної експлуатації стулка пластикового вікна може повиснути на нижній петлі і відкинутих ножицях. Для того щоб відновити нормальне функціонування вікна, необхідно натиснути на відкинутий край стулки перпендикулярно до її поверхні, щоб верхній кут підійшов до петлі. Однією рукою натиснути на важіль блокувальника, розташований на стулці в області ручки, а другий - повернути ручку в горизонтальне положення. Ножиці на стулці і рамі повинні з'єднатися. Після цього важіль блокувальника можна відпустити. При цьому всі маніпуляції з ручкою потрібно виробляти виключно при закритій віконній рамі.

Однак якщо змінити положення стулок, що сучасна фурнітура дозволяє будь-якому власникові вікон, то роботи по заміні деталей, зняття і установку стулки краще довірити фахівцям.

Не варто забувати, що неправильне регулювання може призвести до повного виходу з ладу вікна.
Технічні характеристики
Артикул27637
Оновлення: 05.07.2017
Додано: 20.03.2013
Ідентифікатор: 27637
Відгуки
Loading
4.9(49 голосів)
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще товари та послуги від компанії ЧЕПІЛЬ
Дивитись весь прайс-лист компанії ЧЕПІЛЬ - 10 позицій
Інші пропозиції товарів і послуг

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua