Зимові сади.

Ціна договірна замовити
Ціна за шт.
+380 Показати телефон +380 6234 11610
Донецьк
Продавець: Domini Plast
Зимові сади.
Наша компанія представляє свій новий напрямок в світлопрозорих конструкціях- зимові сади.
Які цілі переслідують при будівництві зимового саду?
Зимовий сад в складі житлового будинку зазвичай створюється для трьох цілей:
1. Перша, найважливіша мета - це збільшення площі житлових просторів. В цьому аспекті зимовий сад може виконувати різні функції. Найчастіше він стає продовженням їдальні або вітальні. В цьому випадку повинна бути забезпечена його прямий зв'язок з відповідними приміщеннями. Однак використовуватися зимовий сад може і за іншим призначенням, наприклад, як кабінет, камінна або майстерня художника і т. Д.
2. Друга мета побудови зимового саду - це економія тепла і енергії. Однак в цих цілях будують тільки неопалювані зимові сади, щоб холод і вітер не досягали основних стін будинку, а поглиналися зимовим садом. В цьому випадку зимовий сад є буфером по відношенню до будинку і функціонує за принципом веранди. Однак рівень економії на практиці, виявляється невеликим. Особливо з огляду на відносно високу вартість будівництва зимового саду.
3. Третя мета - це отримання естетичного і морального задоволення від цілорічного насолоди тропічним раєм в своєму будинку.
Види зимових садів:
Георгіанський стиль.
Георгіанський (стиль епохи короля Георга)
Стиль, який має вигляд суцільної площини і симетричної форми, передбачає відмінне використання простору для побудови, що відповідає квадратної або прямокутної форм. Кожна сторона даху має нахил, утворюючи будови в стилі модерн, що особливо підходить для більшості споруд (житлових будинків, будівель).
Вікторіанський стиль.
Найпопулярніший стиль, що відрізняється різноплановим багатостороннім (багатогранним) фасадом, що дає вигнутий зовнішній вигляд. Кількість граней може змінюватися, і чим більше кількість скошених граней, тим більше вигнутим і закінченим буде
здаватися вид зимового саду. Вікторіанський стиль зимового саду - будь то особливий період будови або сучасне будівництво - робить його придатним для будь-якого виду житла.
Вікторіанський стиль в тригранного вигляді - виступає ніша, яка утворює незграбну конструкцію, з трьох сторін обмежену вікнами.
П'ятигранний вікторіанський стиль.
П'ятигранний вид - це ніша, що має п'ять граней і утворює більш круглу згладжену форму. Вишукані декоративні деталі, горбильки і фіали надають такого зимового саду воістину класичну зовнішність.
Односхилий стиль.
Односхилий стиль зимового саду відомий як солярій або середземноморська альтанка. Для споруд з маленькою кімнатою під дахом або для тих власників житла, які вважають за краще дизайн в простоті і чистоті ліній, це ідеальний вибір.
Нахил даху може бути різноманітним, роблячи даний варіант вибору завжди популярним.
Фронтальний стиль.
Фронтом (двосхила лицьова частина) зимового саду додає відчуття пишноти (грандіозності) будь-якого дому, передбачає наявність прямокутного простору, аналогічного георгіанському стилі. Фронтом передбачає відмінне використання внутрішнього житлового простору. Лицьова панель даху залишається вертикальною, а бічні сходяться під нахилом до центру, як в георгіанському стилі, що створює відчуття величезної висоти всередині зимового саду.
Р-образний стиль.
Р-образна форма - ідеально підібраний стиль для великих зимових садів (оранжерей). Можливість комбінування, наприклад, з односхилим дахом і вікторіанського, освіту багатогранний стиль якого дає можливість використовувати площу, як два різних житлових простору. Відповідно, для досягнення Р-образної
форми необхідні значні розміри або пропорції. Найкращим чином даний стиль відповідає великим спорудам (будівлям, будинкам), що дає в результаті вражаючий результат.
Т-подібний стиль.
Т-подібний зимовий сад створює непередаваний стиль симетрії. Як і р-образний, даний стиль більш доречний для досить великих споруд (будівель, споруд, будинків). Т-подібний стиль - це стиль, що включає в себе виселених центральну частину яка може бути будь-який - вікторіанського стилі, георгіанському або фронтон. Т-подібна форма передбачає використання великого і багатогранного простору, яке буде ефектним доповненням будь-якого житла.
Розташування зимового саду.
Орієнтація зимового саду по сторонах світу може бути будь-який, від південної до північної. Вона залежить не тільки від бажань замовника, а й від того, в яких цілях будується зимовий сад, для відпочинку і спілкування з природою, або там буде розташований кабінет або студія. Також важливе значення має архітектура самого будинку і параметри земельної ділянки, на якому він побудований.
Орієнтація на південь дозволяє заощадити більше енергії. При такому розташуванні ефект теплиці максимальний. Однак при використанні скляного саду як житлової кімнати виникає необхідність обладнання в ньому додаткових вентиляційних і затінюють пристроїв, адже інакше вся кімната в сонячні дні
перетворюватиметься на справжню парилку.
При орієнтації на північ зимовий сад, навпаки, грає роль кліматичного буфера, не дозволяючи вітрі і холоду проникати до основних стін будівлі. Рівномірний розсіяне світло зимового саду з орієнтацією на північ сприяє створенню в саду кабінету або оранжереї. Економія енергії приблизно така ж, як і при південній орієнтації.
Східна орієнтація - сприяє для сніданків в зимовому саду, вже рано вранці тут світить сонце. Вдень зимовий сад з східною орієнтацією НЕ
відчуває сильного перегріву, але додаткова вентиляція і затінення необхідні все одно.
Західна орієнтація - сприяє для довгих і красивих вечорів в зимовому саду. Цілий день він збирає сонячне тепло, ввечері повільно віддає його.
Ефективність роботи зимового саду визначається:
- його розміром;
- розміром будинку;
- його орієнтацією;
- нахилом його покрівлі.
Імовірно, скоро зимові сади вже не будуть чимось дивовижним, і зустріти їх можна буде всюди. Місце, в яке його творець буде прагнути кожен день, щоб відпочити, серед квітучої зелені, тепла і світла. Створюйте свій райський куточок із зимовими садами Domini plast.
Технічні характеристики
Артикул37470
Оновлення: 26.09.2014
Додано: 26.02.2014
Ідентифікатор: 37470
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще товари та послуги від компанії Domini Plast
Дивитись весь прайс-лист компанії Domini Plast - 2 позиції

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua