Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
ТЕХНО СТРОЙ

ООО ТЕХНО СТРОЙ

Пакет ПРОФ
Виробник
Киев
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 498 3030
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 498 3030
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Фурнітура:
GU
FAPIM
Giesse
SCHUCO
Скло (заповнення):
Guardian
Glas Trosch-Euroglas
AGC
Обладнання:
Aluma
URBAN
Середнє виробництво з обладнанням на 100 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 2000 шт. в місяць.
Опис

ООО ТЕХНО СТРОЙ

Компанія "ТехноСтрой" спеціалізується на виробництві алюмінієвих світлопрозорих конструкцій з 2007 року та пропонує повний спектр послуг з проектування, виробництва і монтажу конструкцій із алюмінієвих профільних систем.

Компанія "ТехноСтрой" - офіційний партнер компанії "REYNAERS Aluminium Україна".

Грамотно розрахувати і підібрати найбільш зручні матеріали допоможуть фахівці конструкторно-проектного бюро нашої компанії, а також зможуть запропонувати оптимальний варіант з будівництва об'єкту.

Ліцензоване програмне забезпечення - Reynapro.
Обладнання для переробки профілю - "Aluma CS".
Системне обладнання - "REYNAERS Aluminium".

Алюмінієві вікна та двері

Алюмінієві вікна та двері
Алюміній - це один з найбільш міцних будівельних матеріалів, з відмінними ізоляційними властивостями, практичний і не вимагає особливого догляду. Вікна з алюмінієвих профілів - це завжди гарний вигляд, максимальний доступ світла в приміщення і комфорт у використанні.

Переваги алюмінієвих вікон:
- Тепло- та звукоізоляція
- Легкість в догляді і експлуатації
- Широка палітра кольорів
- Різні системи і стилі відкривання.

алюмінієві двері
Щоб про Ваш будинок склалося тільки краще враження і двері служила не тільки надійним захистом, але і радувала своїм виглядом, ми пропонуємо алюмінієві профілю для різноманітних стилів дверей - зі спокійними або декоративними візерунками, більш масивними або витонченими.

Висока міцність алюмінієвих профілів гарантує виняткову безпеку і надійність дверей. Є також можливість установки додаткових пристосувань для поліпшеної безпеки.

Переваги алюмінієвих дверей:
- Стабільність і геометрична незмінність конструкції
- Стійкість з'єднань профілів
- Відмінні естетичні характеристики
- Фурнітура і петлі від провідних світових виробників
- Тривалий термін експлуатації.

"Холодні" алюмінієві двері
Двері такого типу виготовляються з алюмінієвих профілів без термомоста, до них не пред'являються особливі вимоги по теплозахисту. Застосовуються для організації входів в магазини, установки в конструкції перегородок, в алюмінієві фасади і тамбури, для заповнення прорізів всередині приміщень. Можливе виготовлення дверей для установки в проріз або в вітраж з відкриванням усередину і назовні приміщення.

Серед колірних рішень доступний весь асортимент глянцевих і матових кольорів за шкалою RAL, аноди і структурні покриття.

"Теплі" алюмінієві двері
Профіль конструктивно складається з двох алюмінієвих профілів, що з'єднуються в заготовку поліамідними перемичками. Такі двері встановлюються в приміщеннях, до яких пред'являються високі вимоги по теплозахисту.
Основне застосування - установка в прорізи, організовані в теплих приміщеннях,
як заповнення застосовується склопакети товщиною від до 62 мм.
Проходженню повітря і вологи зовні всередину приміщення перешкоджає надійне ущільнення по всьому контуру стулки, ущільнення, що прилягає до дверного порогу.

Алюмо-дерев'яні вікна

Алюмо-дерев'яні вікна
Якщо Ви маєте намір придбати стильні і надійні вікна, то ми рекомендуємо Вам звернути увагу на алюмо-дерев'яні вікна. Це ексклюзивні високоякісні конструкції, які відрізняються підвищеними тепло- і звукоізоляційні властивості, а також високим рівнем безпеки.

Такі вікна не підведуть Вас навіть в найжорсткіших погодних умовах, оскільки були створені спеціально з урахуванням українських перепадів температури і рівня опадів.

Алюмо-дерев'яні вікна складаються із зовнішнього алюмінієвого профілю з термомостом і внутрішнього оздоблювального дерев'яного профілю відмінної якості. При цьому для облицювання використовується не тонкий декоративний шпон, а масивні дерев'яні елементи, які виконують не тільки декоративну, але і ізолюючу функцію.

Несучою конструкцією таких вікон є алюмінієвий профіль, що набагато підвищує їх міцність в порівнянні з вікнами з дерева і дерево-алюмінієвими вікнами, в яких алюміній лише дублює лакофарбовий шар. Деформація систем під впливом температури і вологості виключається завдяки тому, що матеріали не стикаються.

Ми пропонуємо тільки найякісніші і технічно продумані системи вікон від провідних світових компаній REYNAERS (Бельгія) і ALUMIL (Греція), Ponzio (Польща).

Як дерев'яних накладок для облицювання внутрішньої частини вікон використовуються такі породи дерева:
• Натуральний дуб
• Тобакко
• Венге

Наші можливості в поєднанні з Вашими найсміливішими намірами і дизайнерськими ідеями, дозволять прикрасити Ваш будинок кращими ексклюзивними вікнами!

Розсувні двері

Розсувні двері
Ідеальним рішенням для скління виходів на тераси і балкони, в зимові сади і басейни є алюмінієві розсувні Системи, які візуально дозволяють прибрати межу між інтер'єром будинку і зовнішнім світом.
Вас приємно здивує кількість світла і додаткове відчуття простору!
Ви тільки уявіть двері розміром 3 метри заввишки і 6 метрів в ширину.

Компанія "Техно Строй" виготовляє та монтує всі види розсувних алюмінієвих систем:
- Розсувні системи;
- Підйомно-зсувні системи;
- Системи "гармошка".

Переваги алюмінієвих розсувних дверей:
- Високі теплоізоляційні показники;
- Широкий вибір конструкцій і квітів;
- Можливість проектування великих скляних поверхонь;
- Простота в експлуатації та догляді;

Зимові сади

Зимові сади
Зимові сади з алюмінію знайшли широке застосування при облаштуванні терас, веранд, басейнів, садів, пентхаузов, оранжерей та інших будівель і споруд. Високі показники тепло- і звукоізоляції, стійкість до температурних перепадів, волого і воздухонепроницаемость, легкість, стійкість до впливу зовнішніх атмосферних чинників, різноманітність дизайнерських рішень, широкий вибір кольорів, світлопрозорого заповнення, тривалий термін експлуатації - ось відмінні риси алюмінієвих зимових садів.

Компанія "Техно Строй" надає повний комплекс робіт і послуг з проектування, виготовлення та монтажу зимових садів з алюмінію. Фахівці конструкторського відділу компанії нададуть Вам професійну консультацію, підкажуть який алюмінієвий профіль краще вибрати, повністю розроблять технічну документацію проекту зимового саду.

Відмінними рисами зимових садів є:
- Високий рівень тепло- і звукоізоляції;
- Повна влагонепроницаемость;
- Стійкість до перепадів температур;
- Різноманітність форм і стилів алюмінієвих профілів;
- Широка колірна гамма (більше 300 кольорів порошкового фарбування RAL, фарбування "під дерево");
- Можливість вбудовування поворотно-відкидних вікон, орних дверей, розсувних конструкцій, дверей гармошка;
- Практичність і зручність експлуатації.

Вхідні групи

Вхідні групи
Вхідні групи з алюмінію є ідеальним рішенням для приміщень з великою прохідністю, так як в ході інтенсивної експлуатації витримують великі навантаження.

Вхідні групи можуть бути виготовлені з теплого або холодного алюмінію з використанням одно- або двокамерних склопакетів з енергозбереженням, що значно знижує тепловтрати.

Широка колірна гамма, можливість комбінування кольорів дозволяють створити унікальний дизайн проект вхідних груп.

Зенітні ліхтарі

Зенітні ліхтарі
Алюмінієві зенітні ліхтарі являють собою підвищену частину покрівлі, яка включає в себе скляні дахи для припливу денного світла в приміщення, обмежене тільки внутрішніми стінами.

Зенітні ліхтарі забезпечують максимальне зниження втрат тепла з приміщення, виключають утворення конденсату на внутрішніх стеклах, гарантують максимально можливу природну освітленість всередині приміщення і знижують потрапляння жорсткого ультрафіолетового випромінювання в приміщення.

Можливо виготовлення наступних архітектурних форм: подвійні, арочні, пірамідальні скляні дахи. У порівнянні з вікном такого ж розміру, яке розташоване в вертикальній стіні, зенітні ліхтарі забезпечують більшу інтенсивність освітлення, пропускаючи на 40-50% більше світла. У зв'язку з цим скляні дахи на покрівлях (зенітні ліхтарі або купола) все частіше стали з'являтися в сучасних архітектурних рішеннях будівель.

Світлопрозорі фасади

Світлопрозорі фасади
Компанія "Техно Строй" пропонує алюмінієві світлопрозорі фасади від провідного європейського виробника - компанії Reynaers Aluminium.

За бажанням замовника, можливе використання аналогічних систем інших виробників.

Фасадне скління будівель має наступні переваги:
- Високий захист від промерзання;
- Висока технологічність;
- Низька теплопровідність елементів скління;
- Застосування елементів скління з різними характеристиками;
- Зведення великих конструкцій без додаткового армування;
- Стійкість до корозії і деформації;
- Стійкість до вітрових і термічних навантажень;
- Підвищена зносостійкість і необмежений термін служби;
- Пожежна безпека;
- Різноманіття геометричних форм стійок і ригелів;
- Будь-які розміри і конфігурація фасадів;
- Плоскі або об'ємні форми;
- Більше 300 кольорів фарбування алюмінію;
- Дзеркальні і тоновані стекла;
- Необмежені архітектурні та дизайнерські рішення, віртуально об'єднують внутрішній простір із зовнішнім середовищем;
- Сучасний, ефектний вигляд, престижність

Сучасні системи фасадного скління повинні забезпечувати не тільки конструкційну міцність і архітектурну цілісність будівель, але і достатній рівень адаптації і гнучкості дизайну до потреб замовника.

Застосування конструкцій заскленого фасаду здатне продовжити термін експлуата¬ціі будівлі старої споруди на 40 ~ 60 років.

Співпраця з нами

Співпраця з нами
Компанія `Техно Строй` - надійний виробник алюмінієвих конструкцій. Виробничі потужності та обладнання дозволяють нам швидко і якісно виготовляти продукцію за мінімальною ціною!

Нашим партнерам ми пропонуємо:
- Доставку по Україні;
- Широкий спектр продукції, що випускається: вікна, двері, розсувні системи, зимові сади, фасадні конструкції;
- Спеціальні ціни на продукцію;
- Гарантія 5 років.

Офіційний партнер компанії "Reynaers Aluminium" в Україні

Офіційний партнер компанії "Reynaers Aluminium" в Україні
Компанія "Техно Строй є офіційним сертифікований партнер компанії" REYNAERS Україна ".

Сертифікат по скляній розсувний системі Reynaers GP 51

Сертифікат по скляній розсувний системі Reynaers GP 51
Компанія "Техно Строй" в серпні 2012 р успішно пройшла навчання в тренінговому центрі компанії "Reynaers Aluminium" в м Дюффель, Бельгія.

Компанія "Техно Строй" має можливість купувати і виготовляти систему GP 51 ексклюзивно в Україні!

Система Reynaers GP 51 - це інноваційна скляна розсувна система, яка складається з вертикальних розсувних скляних панелей без вертикальних стулок.

Reynaers GP 51 - ідеальне рішення для того, щоб в будь-який час року насолоджуватися видами, що оточують Ваш будинок.

Сертифікат по розсувний системі REYNAERS HI-FINITY

Сертифікат по розсувний системі REYNAERS HI-FINITY
Компанія "Техно Строй" пройшла навчання з проектування та монтажу розсувний системи REYNAERS HI-FINITY.

Сертифікат участі у виставці INTERBUILDEXPO 2014

Сертифікат участі у виставці INTERBUILDEXPO 2014
Компанія "Техно Строй взяла участь в міжнародній будівельній виставці" InterBuildExpo "2014.
Входные двери из алюминия Profilco (Греция) 1600х3000 мм
Входные двери из алюминия Profilco (Греция) ...
1800.00
Входные двери Ponzio (Польша) 1000х2000 мм
Входные двери Ponzio (Польша) 1000х2000 мм
800.00
Входные двери Reynaers CS 86 HI 2200х2000 мм
Входные двери Reynaers CS 86 HI 2200х2000 мм
2000.00
Окно Ponzio PE 78 1000х1500 мм с двухкамерным энергосберегающим стеклопакетом
Окно Ponzio PE 78 1000х1500 мм с двухкамерным ...
420.00
Ponzio PE 78N HI 1000х1500 мм с двухкамерным энергосберегающим стеклопакетом
Ponzio PE 78N HI 1000х1500 мм с двухкамерным ...
450.00
Aluprof MB 104 размером 1000х1400 мм с двухкамерным энергосберегающим стеклопакетом
Aluprof MB 104 размером 1000х1400 мм с ...
560.00
Учасник виставок
Компанія бере участь у розділах
Оновлення: 03.05.2018
Зареєстровано: 03.04.2008
Ідентифікатор: 8678
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/technostroyooo
QR-код сторінки компанії ТЕХНО СТРОЙ
Посилання для мобільних пристроїв
ТЕХНО СТРОЙ на мапі
Центральний офіс
Киев, Куренівський пер.19 / 5, офіс 207 Київ, Україна 04073
Метро Почайна
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Цех
Пн — Пт 08:00‒17:00
менеджери: 1 персона
Популярність компанії
98 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 10 792

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua