Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
Шонлайн

ЧП Шонлайн

Виробник
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 332 7920
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 332 7920
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Середнє виробництво з обладнанням на 80 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 3000 шт. в місяць.
Опис

ЧП Шонлайн

Компанія «Шонлайн» - це виробник вікон і дверей з однойменного ПВХ профілю «Schonline», створеного групою австрійських інженерів, що працюють над удосконаленням технічних характеристик металопластикових конструкцій.
Місія підприємства - забезпечити тепло і безпеку в будинках, надаючи надійні, довговічні, сучасні вікна.
Наше прагнення до досконалості форм поєднується з пошуком кращих технічних рішень, заснованих на сучасних технологіях. Щоб відповідати міжнародним стандартам, компанія «Шонлайн» використовує кілька типів профілів, різних за типом і технічним характеристикам.
Принцип компанії - завжди орієнтуватися на побажання замовників, пропонуючи найбільш вигідні, що відповідають вимогам рішення. Для того, щоб покупець міг з легкістю вибрати відповідний для себе продукт по дизайну і ціні - ми проводимо всі типи конструкцій від простих вікон до складних конструкцій, різні по конфігурації і кольору.
Компанія працює над залученням нових дилерів з різних регіонів. Розширення географії діяльності компанії передбачає залучення підприємств, які успішно працюють на віконному і будівельному ринках.
На всі вироби ПП «Шонлайн» надається 5-річна гарантія.
Ми не просто робимо вікна, ми оточуємо Вас теплом і затишком, перетворюючи навколишній світ. І якщо Ви шукаєте оптимальне поєднання елегантності і надійності, любите комфорт і знайте ціну грошам - ласкаво просимо в «Шонлайн».

Система «Ecoline 60»
Елегантність і практичність

Головною ідеєю при розробці цієї системи стало забезпечення наших покупців якісними конструкціями, до яких вже пред'являються високі вимоги в категоріях: естетичності, функціональності, звукоізоляції, надійності, довговічності, вартості, а вимоги до шумоізоляції та теплоізоляції не є дуже суворими.

• Це стандартна віконна система, в якій застосовується трикамерний профіль рами і стулки з монтажною шириною 60 мм. Для досягнення максимальної герметичності - є можливість використання додаткового третього ущільнення. В системі використовується фурнітура стандартно з мікрощілинним провітрюванням.
• У системі використовується так званий «базовий» склопакет товщиною 24 мм (4-16-4). Цей склопакет має коефіцієнт опору теплопередачі 0,37 м2 ° С / Вт, що значно скорочує витрату енергоносіїв і знижує рівень зовнішнього шуму, приблизно на 36дБ.
Система рекомендована до застосування при склінні лоджій і балконів, при влаштуванні внутрішніх перегородок, при реконструкції будівель і споруд, а також при склінні допоміжних споруд або будівель, де не ведеться строгий облік витрачання енергоносіїв.

Система «Line 60»

Ця система, в якій застосовується чотирикамерний профіль з монтажною шириною рами і стулки 60 мм і зовнішньої висотою 71,5 мм. Система «Line 60» є вдосконаленою системою Ecoline 60, з потовщеною стінкою і додатковою камерою, що істотно збільшує тепло-, і шумоізоляцію.

• У системі використовується як «базовий» склопакет товщиною 24 мм (4-16-4), 30 мм (4-9-4-9-4), так і 32мм (4-10-4-10-4)
Склопакет 32 мм (4-10-4-10-4) дозволяє значно скоротити витрату енергоносіїв і істотно знизити рівень зовнішнього шуму.
Система рекомендована до застосування при склінні житлових приміщень і балконів, при влаштуванні внутрішніх перегородок, при реконструкції будівель і споруд, а також при склінні допоміжних споруд або будівель.

Система «Line 70»
Досконалість у всьому

Ця система з підвищеними теплофізичними характеристиками. Добротні вікна, які створюють неповторний стиль в будинку сучасної людини, забезпечуючи максимальний комфорт. Елегантний дизайн, що відрізняє дану систему, вдало гармонує з архітектурним оточенням будь-якого стилю. За зовнішнім витонченістю ховаються прекрасні показники по теплоізоляції, статиці і герметичності конструкцій. Гармонія кольорів і підвищена комфортабельність - основні відмінності вікон системи `Line 70`.

• У цій системі застосовується п'ятикамерний профіль рами і стулки з монтажною шириною 70 мм. Багатокамерна будова профілю, в поєднанні з двокамерним склопакетом до 40 мм забезпечує оптимальний рівень теплоізоляції. Велика розмаїтість додаткових елементів дозволяє виготовляти найрізноманітніші конструкції у всіх областях будівництва, в тому числі і вхідні групи;

• У системі використовується склопакет товщиною від 14 мм до 40 мм. Такий склопакет забезпечує максимальний рівень теплового комфорту і повністю виключає можливість утворення конденсату на внутрішній стороні вікна;

• У системі «Line 70» в стандарті ми пропонуємо фурнітуру з функцією мікрощілинного провітрювання, обмежувач помилкової дії. У цій системі так само пропонується коричневий профіль в масі в стандатних кольорах: золотий дуб і махагон.

«Line 70» рекомендована до застосування при зовнішньому склінні житлових та промислових будівель і споруд, в яких енергозбереження є основним завданням.
Оновлення: 15.11.2007
Зареєстровано: 14.05.2007
Ідентифікатор: 4068
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/schonline_okna
QR-код сторінки компанії Шонлайн
Посилання для мобільних пристроїв
Шонлайн на мапі
Центральний офіс
Київ, ул.Берковецкая, 6 оф 2 Київ, Україна 04128

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua