REHAU вікнаREHAU вікна
Центр матеріалознавства

ТОВ Центр матеріалознавства

Київ
Тел.:
+380 44 233 XX XX +380 44 233 2443
Тел.:
+380 44 233 XX XX +380 44 502 4149
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Центр матеріалознавства

Металоконструкції і вироби в стилі ХАЙ-ТЕК, сходи, з полірованої нержавіючої сталі, алюмінію, латуні, сталі, скла, враховуючи новітні напрямки європейського дизайну, скляні двері.

Тросові (вантові) системи з нержавіючої сталі для торгового інтер'єру, торгових полиць, підвісних і натяжних систем, торгових зон. Тросові (вантові) системи і кріплення для архітектурно-будівельного, дизайнерського, технічного застосування.
Тросові системи для фітодизайну, озеленення.

Навіси, козирки - полікарбонат, скло, метал, нержавіюча сталь.
Металоконструкції, несучі конструкції.
Вхідні групи, огорожі, сходи, поручні.
Внутрішні і зовнішні сходи, огороджувальні конструкції балконів, сходових маршів, перила, навіси, альтанки, козирки, турнікети, елементи меблів, інтер'єрів і зкстерьеров, аксесуарів. Проектування, виготовлення, монтаж. Дизайн-проекти.
Поручні барних стійок, ручки вхідних дверей, скляні двері, ручки для Огорожі, ручки-поручні, фурнітура, релінги настінні, релінги торгових полиць, релинг (утримувач) для килимової доріжки, релінги для меблів, металева меблева фурнітура, металеві комплектуючі для меблів, обладнання , комплектуючі та аксесуари для барів, барних стійок, ресторанів, готелів, торгових центрів, Бокалотримачі (бокалонакопітелі), барні стійки, вітрини, барні стільці, столи, стійки для парасольок, стійки для газет, вішалки, попільнички, аксесуари.
Торгове обладнання з нержавіючої сталі в стилі хай-тек: торгові стійки, торгові стенди, торгові полиці, стелажі - нержавіюча сталь, скло, алюміній, полірована латунь.
Комплектуючі з нержавійки під замовлення, а так-же будь-які форми гнутого і звичайного розжареного -флоат скла, триплексу, можливо кольорового.
Оновлення: 06.02.2012
Зареєстровано: 16.10.2003
Ідентифікатор: 666
okna.ua/ua/tsm
Центр матеріалознавства на мапі
Центральний офіс
Київ, Службова, 3 Київ, Україна 03680
Популярність компанії
159 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 778
vikna.ua