ЧП Василець

Київ Київська обл.
Тел .:
Loading Показати телефон (38044) 331-40-39; 599-61-68; 563-31-83;
Тел .:
Loading Показати телефон +380 44 331 4039
  • Опис
  • Досягнення
Виробництво з обладнанням на 15 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 220 шт. в місяць.
Опис

ЧП Василець

Ми ПРИВЕТСВУЕМ вас! Вікна `VEKA` допоможуть зберегти ваші гроші!

Компанія займається виробництвом металопластикових вікон з профілю `VEKA` (Німеччина).

Пластикові вікна

Ми всіляко прагнемо до того, щоб наші замовники отримували продукцію тільки найвищої якості; на це спрямовані всі наші зусилля на кожному етапі виробництва. Кожне вікно, яке виробляється нами проходить жорсткий контроль для того, щоб Споживач зміг довгі роки в будь-який час року відчувати переваги якісних вікон.

Ми виконуємо будь-які побажання Замовника. Виробничий можливості нашої компанії дозволяють виготовити конструкції будь-якої конфігурації.

Засклення балконів І лоджій
Засклення балконів ПВХ рамами з одинарними або подвійними склопакетами - найтепліший вид скління. Скління лоджій ПВХ рамами з одинарними або подвійними склопакетами при достатньому утепленні інших елементів може перетворити вашу лоджію в додаткову кімнату.

Оздоблення балконів І лоджій
Крім скління наша фірма може виконати на ваше замовлення весь комплекс робіт по внутрішній обробці балконів і лоджій дерев'яною євровагонкою клас `А`, пластиковою вагонкою, настил підлог, улаштування вбудованих шаф.

Засклення балконів на ОСТАННІХ ЕТАЖАХ- найскладніший по виконанню вид скління, т. К. Вимагає влаштування даху над балконом. Засклення балконів на останніх поверхах в нашій фірмі виробляють тільки бригади з пройшли спеціальну підготовку промислових альпіністів. При цьому ми використовуємо найсучасніші покрівельні матеріали.
Засклення балконів з виносом.

При склінні балконів з виносними Підвіконня ми використовуємо високоміцні кронштейни власної розробки. Розмір виносу може коригуватися в більшу або меншу сторону відповідно до побажань замовника.

скління котеджів
Ми можемо запропонувати вам комплексне рішення задачі по склінню котеджу. Виготовлення та встановлення вікон і вхідних груп з ПВХ профілю з одно- та двокамерними склопакетами. А також скління террасс, зимових садів.

комплектуючі

Оновлення: 26.04.2006
Зареєстровано: 26.04.2006
Ідентифікатор: 2280
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/vasilets
QR-код сторінки компанії Василець
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ