ТОВ ТОП

Постачальник
Нижній Новгород
Тел.:
81083141355 XX XX 8 10 831 413-55-52
Залишити заявку
  • Опис
  • Досягнення

ТОВ ТОП

Компанія «ТОП» (пластикові вікна в Нижньому Новгороді) почала своє існування в 2004 році. У 2005 році було відкрито своє виробництво. Основним напрямком було вибрано виробництво та встановлення конструкцій з ПВХ і алюмінію. За 5 років компанія встигла себе зарекомендувати, як стабільний і розвивається. У березні 2010 року, для різноманітності профільних систем, ми почали співпрацювати з компанією «Алтекс» на предмет поставок конструкції ПВХ. Тепер кожен клієнт зможе вибрати для себе профіль з усіх цінових категорій. Зараз ми працюємо на системах профілів таких світових брендів, як Rehau, Laoumann, KBE. Конструкції комплектуються Австрійською фурнітурою Maco. Ця фурнітура давно зарекомендувала себе на світовому ринку з найкращої сторони.
Компанія «ТОП» гарантує своїм клієнтам, що з моменту укладення договору до установки конструкцій ПВХ пройде не більше 7 днів. Всі роботи будуть виконані в строк і на високому рівні. На кожному етапі договір нашого клієнта веде окремий контролер якості, а досвідчені менеджери контролюють весь цикл. У будь-який зручний час наш клієнт може подзвонити своєму менеджеру і дізнатися, на якому етапі перебуває його замовлення.
Щомісяця компанія «ТОП» розробляє акції для своїх потенційних клієнтів. На даний момент проходить акція - «Пластикове вікно під ключ» всього за 8900 рублів. При цьому не йдеться про дешевий профілі або неякісної фурнітури. За ці гроші клієнт отримує пластикове вікно з німецького профілю Rehau з однокамерним склопакетом і австрійською фурнітурою Maco. Плюс монтаж, демонтаж, встановлення підвіконня й відливу, установку внутрішніх укосів ПВХ та декорування їх пластиковими куточками.
Найголовнішим, на чому робить акцент компанія «ТОП», є якість на всіх етапах робіт. Якість на яке ми даємо гарантію 5 років.

Ще організації в Нижньому Новгороді

Оновлення: 23.06.2010
Зареєстровано: 18.06.2010
Ідентифікатор: 13171
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/companytop
ТОП на мапі
Центральний офіс
Нижній Новгород, вул. Студентська, будинок 6, офіс 1 Нижний Новгород, Россия 603022
vikna.uavikna.ua
Вікна REHAU