ТОВ Гант

Київ
Тел.:
+380 44 285 XX XX +380 44 285 3625
Моб.:
+380 44 285 XX XX +380 99 081 6692
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Гант

Основними напрямками діяльності компанії «Гант» є оптовий продаж внутрішньовальних приводів для захисних ролет, горизонтальних жалюзі, маркіз, рефлексолі, тканинних ролет, римських штор, електрокарнізов для штор.

В даний час Компанія здійснює активне освоєння національного ринку. Ми розвиваємося, враховуючи наявний позитивний досвід у цій сфері.

Орієнтація на потреби клієнтів, прагнення розвивати взаємовигідні стабільні довгострокові відносини, спільний пошук вирішення виникаючих питань - ось пріоритети нашої компанії, що пропонує Вам рішення від професіоналів.

Компанія веде успішну діяльність з зарубіжними партнерами з постачання всього асортименту продукції «з перших рук», що в значній мірі зменшує його кінцеву вартість.

У той же час нашої продукції характерно висока якість і використання тільки кращих матеріалів. У виробництві виробів використовуються високоякісні комплектуючі, випробувані і перевірені часом технології виробництва.

Всі вироби марковані фірмовим знаком компанії «Гант», що є візитною карткою нашої продукції, визначає її високу якість.

Ми ставимося до теми співробітництва з належною увагою, розцінюючи партнерство як важливу складову успіху. Компанія зацікавлена ​​в процвітанні свого партнера і працює на його успіх.

Зі свого боку Ми в будь-який момент готові надати Вам наступне:

розумне співвідношення ціна / якість
Наше завдання - зміцнити свою репутацію на ринку продукцією, яка цінується за надійність і цінову політику, гарантуючи відмінний вибір.

Для підтримки конкурентоспроможних цін Компанія проводить моніторинг цінових тенденцій ринку в даній сфері. Також керівництво компанії реалізує принцип гнучкої цінової політики та різноманітності форм співпраці.

технічну допомогу і консультації фахівців
Всі наші співробітники - висококваліфіковані фахівці, мають практичний досвід роботи в даній сфері. Ми завжди готові професійно відповісти на всі ваші запитання, надати необхідну інформацію, допомогти у виборі.

гарантія 1 рік
Тривалий термін служби продукції визначається правильністю підбору комплектуючих, якістю збірки і монтажу.
Сподіваємося, що довіру і початок співпраці дозволять, в подальшому, вести плідну і взаємовигідну спільну роботу.

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Оновлення: 06.02.2012
Зареєстровано: 06.02.2012
Ідентифікатор: 16278
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/gant
Центральний офіс
Київ, ул.Деревообрабатывающая, 5
Виробництво вікон Viknar`off