Ролети прихованого монтажу для терасних дверей

Ролети з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo: стиль, функціональність та підвищена безпека в одному рішенні

 585

Основна ідея та відмінність ролет з теплим коробом та прихованим монтажем полягає в тому, що короб ролети "приховується" у фасаді будівлі так, що зовні будівлі видно лише полотно ролети, коли воно закрите.

Якщо ж полотно підняте, ролети на вікні не видно зовсім. Всі механізми підняття та опускання ролети та кріплення естетично вбудовуються всередині будівлі під час будівництва або встановлення вікон.

Ролети прихованого монтажу для терасних дверей
Коли полотно підняте, ролети на вікні не видно зовсім Фото: GANT

Такі ролети – новинка в Україні. Їх виготовляє компанія GANT, національний виробник секційних воріт і захисних ролет з двадцятирічним досвідом. Лідер з продажу автоматики для ролет і воріт в усіх сегментах ринку зі своїми брендами ROGER TECHNOLOGY, NICE, BFT, GANT.

Основні переваги ролет з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo

  1. Естетичність та зовнішній вигляд. Ролети з прихованим термокоробом ідеально впишуться у будь-який дизайн. Короб просто не видно ззовні, він монтується в стіну або стелю, а керувати ролетою можна за допомогою пульта, кнопки, шнурового механізму.
Ролети прихованого монтажу та класичні ролети для терас
Ролети з прихованим коробом не видно ззовні Фото: GANT
  1. Ще більша безпека. Короб вбудовується в стіну, завдяки чому доступ до механізмів ролети маєте лише ви, зсередини приміщення. До речі, це також полегшує ремонт та обслуговування ролет під час всього терміну їх експлуатації.
Переріз теплого короба ролети з прихованим монтажем
Доступ до механізмів ролети влаштований зсередини приміщення Фото: GANT
  1. Покращена енергоефективність. Теплоізоляційні вставки у коробі ролети перекривають «містки холоду», а спеціальна конструкція пінонаповненого профілю ролет дозволяє зберегти температуру повітря в оселі. Також, між полотном ролети та склом вікна утворюється повітряна камера, яка ще є додатковим термобар’єром та звукоізоляцією.
Пінонаповнений профіль ролет
Теплоізоляційні вставки у коробі та пінонаповнений профіль ролет зберігають температуру повітря в оселі Фото: GANT
  1. Додаткова безпека під час вибухів. За даними департаменту безпеки ООН, близько 80% поранень та смертей під час вибухів серед цивільного населення спричинені саме первинними та вторинними уламками такими як уламки розбитого скла. Ролетне полотно візьме на себе перший удар вибухової хвилі, і може вберегти від розбивання скла.
  1. Надійність та Довговічність: Короб ролет виготовлений з високоякісного ПВХ пластику, а самі ролети GANT Termo виготовлені з металу (алюмінію), стійкого до корозії, що забезпечує їхню міцність та довговічність. Така конструкція також зменшує ризик пошкодження від вітру або інших небезпек.
Алюмінієва ролета GANT Termo
Ролети GANT Termo виготовлені з алюмінію, стійкого до корозії Фото: GANT
  1. Можливість встановити москітні сітки. Разом із ролетами з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo є можливість встановити і москітні сітки.
Москітна сітка для ролет Gant Thermo
Автоматична, вбудована в короб москітна сітка Фото: GANT

На якому етапі планувати та встановлювати ролети з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo?

Ролети з прихованим монтажем зазвичай встановлюються на етапі завершення будівництва або під час реконструкції приміщення. Оскільки короб ролети та всі механізми управління і кріплення вбудовуються всередину стіни, стелі та кріпляться до віконної рами ще до етапу встановлення вікна, це вимагає певного рівня готовності будівлі або приміщення.

Найчастіше ролети встановлюються під час інсталяції вікон або при обробці фасаду будівлі. До цього моменту стіни будівлі вже будуть готові до встановлення вікон, ролет та їх вбудованих коробів.

Вартість ролет з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo

А скільки ж треба заплатити за це елегантне та ефективне рішення? Порівнюючи вартість класичних ролет з ролетами з прихованим теплим коробом, останні будуть дорожче лише відсотків на 10. Це зовсім невелика різниця, яка з запасом компенсується численними перевагами.

Як обрати та де замовити ролети з теплим коробом прихованого монтажу GANT Termo?

Дізнатися більше про ці ролети та обрати найкращий варіант ви можете на сайті компанії GANT.UA в розділі «Захисні ролети». Менеджери з радістю нададуть вам всю необхідну інформацію та консультацію.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 67 120 XX XX +380 67 120 0106

Нове та найкраще