ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій
Меезенбург Україна
Працюємо під час ВС

ТОВ Меезенбург Україна

Prof
Київ, Львів
Тел.:
+380 44 232 XX XX +380 44 232 0876
Моб.:
+380 44 232 XX XX +380 67 574 8572
Закрито ⋅ Відкривається: пн, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку
Постачальна продукция:

ТОВ Меезенбург Україна

ТОВ «Меезенбург Україна» - представництво німецької компанії Meesenburg group.
На українському ринку з 2015 року.
Ми є комплексним постачальником товарів у багатьох ключових категоріях. Нижче представлені лише деякі з них:
- Іноваційна система виносного монтажу blaugelb Triotherm +, розробником якої є безпосередньо компанія Меезенбург;
- Віконна і дверна фурнітура: HOPPE, Blaugelb;
- Петлі для дверей з ПВХ, дерева, алюмінію: Dr. Hahn, Simonswerk; Astex
- Ущільнювачі для вікон та дверей Trelleborg;
- Підвіконня Moller;
- Замки для дверей з ПВХ: KFV, FUHR;
- Дверні циліндри: ABUS, ROTO, YALE;
- Дверні доводчики: ASSA ABLOY;
- Розсувні системи: HAUTAU (HS, HKS, SP, TORNADO, PRIMAT);
З усіма виробниками працюємо безпосередньо!
Наш асортимент налічує близько 250 000 найменувань товарів і включає в себе фурнітуру, кріплення, інструменти, хімічні речовини та системи безпеки від провідних світових брендів галузі, а тому готові розглянути будь-який Ваш запит на постачання!!!

Спектр нашої фірмової продукції бренду blaugelb повністю відображає наші цінності.

Спектр нашої фірмової продукції бренду blaugelb повністю відображає наші цінності.
Компетентність.
Продукти, які ідеально адаптовані до потреб ринку і витримують високі навантаження, за абсолютно чесними цінами. Ми прагнемо задовольняти всі потреби клієнтів і постійно переконувати їх високою якістю.

Чесність.
Ми живемо за принципом відкритого спілкування. Ми завжди чесні у відносинах з клієнтами, постачальниками і співробітниками, а дане нами слово завжди виконується. Така наша обіцянка.

Надійність.
Ми орієнтуємося на ринок і хочемо брати активну участь в його формуванні. Це вдається нам завдяки розробці інноваційних продуктів і підтримці високого рівня якості продукції. Наші клієнти цінують бренд blaugelb за надійне партнерство - протягом багатьох, багатьох років.

Система виносного монтажу

Система виносного монтажу
Перевірена система монтажу пристіннової конструкції - складається з 3 компонентів:
1. профілі Triotherm
з високощільного полістиролу - один з компонентів системи Triotherm+. Міцні і стійкі профілі характеризуються швидким і простим монтажем і дуже добре інтегруються в усі фасадні системи - ідеальна система навіть при подвійній цегляній стіні.

Профілі Triotherm+ сприяють ідеальному поєднанню кріплень, допускають велике навантаження, передачею навантажень і оптимальним скороченням усунених теплових мостів на основі відмінних ізоляційних властивостей профілів Triotherm. Вони стабільні за розмірами і на 100% екологічні. Профілі Triotherm були розроблені спеціально для монтажу віконних конструкцій на рівні ізоляції.

2. Гібридний полімер PowerFix -
однокомпонентна, постійно еластична герметизуюча паста, яка підходить для ущільнення деформаційних і монтажних швів. Гібридний полімер PowerFix має не тільки прекрасні ущільнювальні властивості, а й силу для фіксації комплектуючих на різних засадах. Він діє як герметик і засіб для підтримки фіксації при монтажі рофілів Triotherm.

3. Гвинт для кріплення каркаса FK-T30 -
гарантує надійність і довговічність профілів Triotherm в конструкції. Якісна вуглецева сталь гвинтів забезпечує максимальну жорсткість і точність при закручуванні. Оптимальний кінчик різьблення, звужується і гарантує загвинчування без зусиль.

Портфель продуктів

Портфель продуктів
Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам. Тому в наш великий портфель продуктів включені найрізноманітніші вироби з урахуванням специфіки різних сфер: віконна і дверна фурнітура, інструмент, профілі та ущільнення, системи безпеки і багато іншого. А наші компетентні продукт-менеджери уважно вислухають Вас і допоможуть вибрати Вам саме те, що Вам потрібно.

Наші продукти переконують покупців не тільки високою якістю, але і великою різноманітністю. Зверніться до наших спеціалістів, і Ви переконаєтеся в цьому самі.

HAUTAU ATRIUM® SP komfort - Відвідна і розсувна фурнітура

HAUTAU ATRIUM® SP komfort - Відвідна і розсувна фурнітура
Для вікон і дверей з дерева, пластику або алюмінію
Комфортне, м'яке втягування
Відстань відведення до 125 мм
Макс. вага стулки до 200 кг
Вільний розмір рами 35 мм Ходова шина UK
Мікропровітрювання також для профілів з
віссю 9 мм
Можливо оснащення до класу опору RC 2

ATRIUM® SP komfort переконує своїм унікальним, комфортним і м'яким втягуванням, а також можливістю мікропровітрювання. Всього одним поворотному ручки стулка відмикається, розкривається і зручно переміщається. Застосована енергія накопичується і після ручного зміщення забезпечує автоматичне втягування стулки в раму - це так само легко, як засунути ящика столу.

Вбудована система кругового мікропровітрювання створює рівномірну і природну вентиляцію, без протягу і запобігає виникненню плісняви. Шляхом повороту ручки на 180 ° стулка відводиться прибл. на 6 мм паралельно рамі. У цьому положенні вікно залишається захищеним завдяки запірної системі. Таким шляхом приміщення зручно провітрюються навіть під час Вашої відсутності. ATRIUM® SP komfort має каретки і ножиці систему для віконних систем з високим ступенем теплоізоляції.

Відкидна і розсувна фурнітура HAUTAU ATRIUM HKS®

Відкидна і розсувна фурнітура HAUTAU ATRIUM HKS®
Зрушуйте цілі (скляні) стіни для збільшення житлового простору. Відкидна зсувні двері створює просторий прохід шириною майже до 4 м в зимовий сад, на терасу або ... - без стулок, які виступають в приміщення і обмежують свободу оформлення інтер'єру. Вузька прихована фурнітура дозволить повністю розкрити витонченість двері віконного типу.

Простота звернення, ідеальне функціонування і пристрої безпеки, повністю відповідають Вашим вимогам, здатні задовольнити самого вимогливого користувача.

Особливістю системи є захист від дітей, що забезпечується замикається ручкою HAUTAU, а також відкидається зсувна фурнітура HAUTAU ATRIUM HKS® з примусовим управлінням.

Працюйте і відпочивайте при широко відкритих вікнах - без стулок, далеко виступають у приміщення. Відкидні зсувні вікна є для цього оптимальним рішенням. Положення відкидання ідеально для тривалого провітрювання. Зсунувши стулку, можна швидко провітрити приміщення, не забираючи нічого перед вікном.

Житлова площа дорога, не варто витрачати її неефективно! Будь-яке дво- або багатоелементне вікно можна зробити зручним відкидається зсувним вікном.

комплектуючі

 

Учасник виставок

Оновлення: 13.06.2022
Зареєстровано: 04.11.2015
Ідентифікатор: 38976
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/meesenburg
Меезенбург Україна на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14, офіс 102 04080
Метро Почайна
Режим роботи:
Офіс
Пн — Чт 09:00‒18:00
Пт 09:00‒16:00
Склад Меезенбург Україна
Пн — Чт 09:00‒18:00
Пт 09:00‒16:00
Популярність компанії
5 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 13 333
Розсувні системи