ТМ ВікноПлюс

ТМ ВікноПлюс

Виробник
Кам`янець-Подільський
Тел .:
067 384-XX-XX Показати телефон +380 67 384 0490
 • Профіль компанії
 • Товари та послуги
 • Розрахунок вікон
 • Об`єкти
 • Надійність
 • Контакти
Профіль:
VEKA
Фурнітура:
WINKHAUS
HOPPE
Скло (заповнення):
SAINT-GOBAIN
Обладнання:
Sturtz
Lisec
Програмне забезпечення:
WINKHAUS
Опис

ТМ ВікноПлюс

Компанія "Вікно Плюс" виготовляє якісні вікна, двері та нестандартні металопластикові конструкції, надає великий асортимент додаткових функцій і аксесуарів до них. Продукція широко представлена ​​в роздрібних салонах ТМ "Вікно Плюс" у багатьох містах України. Компанія безперечно, усвідомлює свою професійну відповідальність перед кожним клієнтом, який надає нам перевагу. Саме тому першорядне значення приділяється якості продукції. Паралельно з якістю продукції, що випускається, ми приділяємо особливу увагу багатофункціональності світлопрозорих конструкцій. Великий асортимент додаткових функцій і аксесуарів для вікон, дверей та інших нестандартних конструкцій широко представлений у фірмових роздрібних салонах.

Під ТМ "Вікно Плюс" задіяні:
- Понад 300 людей високопрофесійного персоналу
- Сучасне автоматичне обладнання
- Інноваційні технології
- Висококласна профільна система VEKA
- Багатофункціональна фурнітура Winkhaus activPilot
- Широка продуктова лінійка тематичних склопакетів
- Багатий асортимент аксесуарів для світлопрозорих конструкцій
- Грамотно вибудувана логістика
- Сервісний центр.
Вхідні двері Softline Т-120 від ТМ ”ВікноПлюс”
Вхідні двері Softline Т-120 від ТМ ”ВікноПлюс”
26913.00грн
5ті- камерна система LUX з чудовими ізолюючими характеристиками 1430 * 1300
5ті- камерна система LUX з чудовими ізолюючими ...
2790.00грн
Тепла похило-розсувні система 2100 * 2100
Тепла похило-розсувні система 2100 * 2100
13300.00грн
Тканинні ролети серії «Беста» - «Каракуля»
Тканинні ролети серії «Беста» - «Каракуля»
65.00евро
Дитячі ролетки серії «Беста» з екологічних матеріалів
Дитячі ролетки серії «Беста» з екологічних ...
49.53евро
Вхідні двері VEKA SOFTLINE AD DV 120 від компанії "ВікноПлюс"
Вхідні двері VEKA SOFTLINE AD DV 120 від компанії ...
41977.00грн
Ще організації в Кам`янець-Подільському
  Оновлення: 11.09.2015
  Зареєстровано: 02.08.2010
  Ідентифікатор: 13357
  Відгуки про компанію

  Вадим
  Не виконують умови гарантії.
  25 квіт. 2013 р. 16:40
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Сергей
  Здравствуйте! Купил окно VEKA , во Львове на ул. Дж. Вашингтона. ПП Вороновский. Рекомендую сотрудничать. После заказа приехал мастер ЗАМЕРЯЛ. Окно привезли через 7 рабочих дней. Демонтировали старое окно, установили новое. Всё бысто и качественно. Я доволен. Всем РЕКОМЕНДУЮ.!!!!!
  29 черв. 2013 р. 21:43
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Yana
  Дуже задоволені вікнами компанії Вікно Плюс. Користуємось самі і друзям радимо!
  28 серп. 2014 р. 20:37
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Владислав
  Хорошие окна, купил и в принципе остался доволен.
  22 жовт. 2014 р. 16:15
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Ольга
  ВІкнами зовсім не задоволена. Кожного ранку потрібно ходити з ганчіркою і витирати воду. яка стоїть на підвіконниках. Скло мокре кожного ранку. Звернулась до замовника, він сказав, провітрюйте кімнати. це не допомагає. Дайте пораду, що робити?
  3 груд. 2014 р. 21:18
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  ТМ ВікноПлюс
  Добрый день Ольга. Проблема вовсе не в окне, а в точке росы.
  Точку росы нельзя отрегулировать. Ее нет на окнах или на стеклопакетах (оконная конструкция не выделяет воду).
  С точкой росы мы сталкиваемся ежедневно. Мы поднимаем крышку со сковородки на которой готовиться еда и с крышки обильно стекает вода, после принятия душа в ванной комнате зеркало запотевает, мы входим зимой с улицы в теплое помещение - очки мгновенно запотевают.
  Поэтому, скорее всего, основная причина возникновения конденсата - это повышенная влажность воздуха в помещении. Для того, чтобы знать, что Вам делать, необходимо определить причины возникновения конденсата. Первым делом, необходимо измерить влажность помещения, здесь нужен прибор гигрометр, если у Вас влажность воздуха выше 30-40 %, то уже возникает вероятность возникновения конденсата. При этом играет немаловажную роль движение тёплого воздуха от нагревательного прибора(батареи). Нагревательный прибор должен быть горячим и в случае если он перекрыт подоконником, то подоконник не должен перекрывать батарею больше чем на половину. Имеет значение и ширина подоконника (теплый воздух поднимается вверх и чем меньше по ширине подоконник, тем ниже теплый воздух достигает окна, тем самым лучше обогревает его). На влажность в помещении влияет и способность системы вентиляции вентилировать помещение. Дополнительными причинами возникновения конденсата могут быть: аквариумы, горшки с цветами, частота стирок, домашние животные.
  10 груд. 2014 р. 17:00
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Ольга
  Дякую, що відповіли на мій коментарій!
  Та із всього вище сказано Вами, не з усім погоджуюсь.
  З моїх знайомих, шість замовили вікна вашої ТМ, і в усіх аналогічна проблема, люди розчаровані, як Ви гадаєте це збіг? Сумніваюсь...
  Якщо Ви позиціонуєте себе як ТМ якісних вікон, то не варто шукати причину у вологості, руху теплого повітря чи ширені підвіконня, може краще звернути увагу на технологію виробництва?
  11 груд. 2014 р. 00:18
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Віконний консалтинг
  Ольга, добрый день. Извините, что вмешиваюсь в ваш диалог, но пока из того, что я вижу, следует только несколько фактов
  1. Установленные окна герметичны
  2. Есть источник выделяющий влагу, которая конденсируется на внутренней стороне стеклопакета.
  3. Окна воды не содержат, следовательно и выделять ее не могут.
  4. По маркетинговым исследованиям, конденсат возникает у 22-25% людей, меняющих окна.
  Для установления причины возникновения конденсата надо хотя бы измерить влажность помещения, и если она в норме, тогда дальше идти поэтапно, исключая факторы возникновения конденсата.
  Ведь конденсатом может покрыться любое окно - это зависит только от условий, в которых оно стоит.
  12 груд. 2014 р. 13:01
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  ТМ ВікноПлюс
  Добрый день,Ольга! напишите пожалуйста номер гарантийного талона и контакты по которым мы можем с Вами связаться. Мы приложим максимум усилий для решения Вашего вопроса.
  12 груд. 2014 р. 14:17
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Ольга
  Добрий вечір. За таким номером телефону ви можете зі мною звязатися: 0982345150.
  12 груд. 2014 р. 21:43
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Ольга
  Отримавши мій номер телефону, представник компанії мені зателефонувала і дуже ввічливо зі мною поговорила. Пообіцяла, що пришлють представника компанії, який прослідкує, чи були правильно встановлені вікна і чому вони течуть. Представник не приїхав, а приїхав дилер, який виконував усю роботу по встановленню вікон і пообіцяв, що через місяць (кінець січня) поміняють в одній кімнаті два склопакети , якщо мокріти не будуть, то замінять на всіх вікнах. Була друга половина лютого, але ніхто не їхав і ніхто не телефонував. Зателефонувала я спочатку дилер, на те він відповів, що компанія відмовляється йому у фінансовій допомозі. а за свій кошт він мені не збирається міняти, тому, що він заплатить, більше, ніж він заробив на моїх вікнах. Я проплатила за всі вікна близько 3000 доларів. Заробила компанія і дилер, а я чекала якісних вікон. Ділер мене звинувачує, що потрібно було замовляти їнший склопакет. Але ж він мене неодноразово запевняв: текти не будуть... Телефоную представнику ТМ. Вона знову обіцяє, що приїде консультант, чи представник компанії. Проблеми будуть виправлені. Якщо Ви вважаєте себе якісною ТМ, то чого ви такі брехливі і безвідповідальні? Де той максимум, який ви мали приложити у вирішенні мого питання? Я фотографувала вікна, у якому стані вони були під час холодів і буду відправляти усім бажаючим, які хочуть замовити ваші вікна, нехай бачать, що їх чекаїє взимку!
  9 бер. 2015 р. 20:51
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Сергій
  Добрий вечір. Я той самий дилер що встановлював для Ірини Сергіївни вікна. Вікна з профілю SOFTLINE укомплектовані однокамерними склопакетами з І-склом та аргоном. Згідно цих даних https://okna.ua/library/art-dstu_b_v26_hhh200h_konstrukcii-s-19 теплоізоляція такого склопакета відповідає вимогам українських стандартів. Такі склопакети замовляють у кожні 7 з 10 вікон які я встановлював в опалюваних приміщеннях тому що в них найкраще відношення ціна/теплоізоляція. У процесі замовлення вікон наполегливо пропонував двокамерні склопакети з І-склом аргументуючи трохи кращою тепло- та звукоізоляцією да і вікна були двосторонньої ламінації, з фурнітурою у якій є все від протизламних елементів та ручки до 4-ступінчастого нахилу, підвіконня та відливи фірмові, під колір профілю, розмір вікон я запропонував збільшити на 250 мм щоб вікна були більш просторими та привабливими. Але вулиця де проживає замовник досить тиха, різниця у ціні склопакетів досить заманлива да і цегляний будинок утепляли пінопластом лише 5 см, тобто на енергоефективний він явно не претендував. Враховуючи усе це я дійсно підтвердив що склопакети підійдуть і проблем не буде.
  Ірина Сергіївна, я не звинувачував Вас що склопакет потрібно було замовляти інший, адже у будинку є вікна і з двокамерними склопакетами які я встановлював пізніше - з ними ті ж проблеми тому і звинувачувати немає сенсу.
  Фахівці, до яких я звертався за порадою, пояснили мені досить цікаву річ.
  11 бер. 2015 р. 00:01
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Сергій
  Ваш будинок зазнав капітального ремонту - перемуровувались перестінки та грубки, штукатурились та шпаклювались стіни та стеля, клали плитку та місцями робили стяжки а також клеїли шпалери. Для приготування усіх цих розчинів пішло десятки відер води і вона лишилась у стінах та перестінках.
  З зовні усе це загерметизували пінопластом...
  Минулої зими під час ремонту Ви мене викликали коли конденсат утворювався навіть на профілі, а не лише на склопакеті але тоді зрозуміло було, що у будинку вологість. Чому коли гарного сонячного зимового дня близько третьої години я приїхав до Вашого будинку - усі вікна на мікровентиляції, дома нікого не було з самого ранку, але прибор (ваш прибор!) показує вологість повітря у кімнатах більше 70% , але Ви самі називаючи цю цифру звинувачуєте виробника вікон, а не надмірну вологість у будинку?
  Найбільше я боюсь ось таких конфліктів і готовий був навіть за власний рахунок провести експеримент по заміні склопакетів, проте замінити склопакет з коефіцієнтом опору теплоїзоляції 0.66 на тепліший з коєфіцієнтом 0.71(див. посилання на початку) і сподіватись що щось суттєво зміниться напевно геть нерозумно - цими міркуваннями мене і відмовили від цього задуму.
  Вода у стінах є і їй немає куди діватись - ззовні пінопласт, у середині вологе повітря. Волога не може текти зі стіни як березовий сік, а лише випаровуватись. Відкрили вікно - випустили вологе повітря, а впустили вуличне сухе і закрили. І ось деякий час воно знову набирається вологою зі стін.
  11 бер. 2015 р. 00:05
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Сергій
  Киньте у банку кусок свіжого хліба і закрийте щільно кришкою - він ніколи не стане сухарем, хоч на піч ставте а він усеодно зацвіте але не висохне. А відкрили кришку і без тепла засохне. Так і зі стінами будинку.
  Для нормального самопочуття і стійкості людського організму до вірусів повітря має бути вологим. Але вологість має бути нормальною і коли стіни сухі то вікна можуть лише під ранок за сильного морозу дещо запотіти від тієї пари що надихала людина. Тоді відкрили вікно на декілька хвилин і все. Ну не зустрічав я людей які ллють з відра воду на стіни щоби не захворіти. А у Ваших стінах відра води...
  11 бер. 2015 р. 00:09
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Вадим
  Сергію я ні коли не сумнівався в вашому професіоналізмі і нам дуже приємно, що саме Ви є нашим партнером в даному регіоні.
  Надіюсь що Ірина Сергіївна зрозуміла, що проблема саме не в вікнах, а в приміщенні в якому вона проживає. Ірина Сергіївна радимо Вам небайдуже ставитись до середовища в якому ви проживаєте та частіше використовувати функцію провітрювання і 4-х ступеневого нахилу.
  З найкращими побажаннями колектив ТМ ”ВікноПлюс”.
  11 бер. 2015 р. 14:32
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Ольга
  Вікна ТМ ”ВікноПлюс” я не рекомендую, оскільки компанія не піклується про своїх споживачів. Ви знайшли безліч причин, щоб не вирішувати проблеми, хоча обіцяли прикласти max! Ваша позиція логічна, Ви відстоюєте "якість" своєї продукції, та замість красивих слів, варто було на ділі знайти вихід з ситуації. Припустимо, Ви маєте рацію, причина не у Ваших вікнах, то чому Ви не можете це довести? Знаходження різних причин, говорить лише про те, що Ви і самі не впевнені у якості своєї продукції, яку пропонуєте споживачам.
  Шановні покупці, будьте обачливими при виборі даної продукції, надіюсь, при виникненні проблеми, обрана Вами компанія знайде вихід з ситуації, а не безліч причинин, як ТМ ”ВікноПлюс”.
  16 бер. 2015 р. 09:19
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  ВІКТЕН
  Як компания має про Вас піклуватись ? Побудувати новий будинок ? У вікнах немає вологи, гадаю це Вам зрозуміло. Волога всередині будинку и цю проблему потрибно вирішувати системою примусової вентиляції. Заміна склопакетив або вікон нічого не змінить.
  18 квіт. 2015 р. 11:27
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  ВІКТЕН

  Ольга
  Вікна ТМ ”ВікноПлюс” я не рекомендую, оскільки компанія не піклується про своїх споживачів. Ви знайшли безліч причин, щоб не вирішувати проблеми, хоча обіцяли прикласти max! Ваша позиція логічна, Ви відстоюєте "якість" своєї продукції, та замість красивих слів, варто було на ділі знайти вихід з ситуації. Припустимо, Ви маєте рацію, причина не у Ваших вікнах, то чому Ви не можете це довести? Знаходження різних причин, говорить лише про те, що Ви і самі не впевнені у якості своєї продукції, яку пропонуєте споживачам.
  Шановні покупці, будьте обачливими при виборі даної продукції, надіюсь, при виникненні проблеми, обрана Вами компанія знайде вихід з ситуації, а не безліч причинин, як ТМ ”ВікноПлюс”.
  Поскаржитися на СПАМ
  В мире все повязано причинно следственными связями. В Вашей ситуации конденсат это следствие а влажность причина. Вы не ругаете причину, и даже не ругаете следствие. Вы ругаете предмет на котором оседает следствие.
  18 квіт. 2015 р. 11:32
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Андрій
  Доброго дня. Я з міста Вінниці. Замовляв вікно на вашій фірмі. Дав аванс, все як потрібно. Мені дали комерційну пропозицію. Чекаю вже другий місяць, результату немає. Мені здається що Ваша фірма мене просто кинула.
  24 вер. 2017 р. 20:10
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Марина Сидоренко
  Добрий день, шановний Андрій!
  Просимо конкретизувати інформацію, наприклад:
  - вказати номер замовлення
  - дату
  - місто.
  Це підтвердить, що Ви дійсно є клієнтом компанії, захистить від недобросовісної конкуренції.

  Сподіваємося на Ваше розуміння.

  З повагою,
  Адміністрація інтернет-видання OKNA.ua
  25 вер. 2017 р. 11:04
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

  Андрій

  Коментар проходить модерацію.
  25 вер. 2017 р. 13:32
  ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
  E-Mail:
  слідкувати за відповідями

  Вікна
  Металопластикові вікна
  Алюмінієві вікна
  Дерев'яні вікна
  Склопакети
  Послуги
  Ремонт вікон
  Монтаж пластикових вікон
  Утеплення фасадів
  Облаштування відкосів
  Аксесуари
  Підвіконня
  Москітні сітки
  Відливи
  Вертикальні штори-жалюзі
  Двері
  Вхідні двері
  Міжкімнатні двері
  Протипожежні двері
  Автоматичні двері
  Фасади
  Світлопрозорі фасади
  Зимові сади
  Алюмінієві фасади
  Навісні фасади
  Системи (бренди)
  Профілі
  Фурнітура
  Устаткування
  Скло і заповнення
  Армуючі профілі
  Ущільнювачі
  Кріплення
  Програмне забезпечення
  Енергоефективність
  Калькулятор енергоефективності вікон
  Підбір вікон за енергоефективністю
  Статті про енергоефективність
  Калькулятор вікон
  Розрахунок вартості вікон
  Розрахунок вітрових навантажень на вікна
  Розрахунок енергоефективності
  Додати компанію
  Оголосити тендер
  Рейтинг, Рейтинг сайтів
  Акції і знижки
  Відео
  Виставки
  Карти
  Новини
  Об`єкти
  Профільні системи
  © 2017 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
  Мапа сайту okna.ua