У вересні стартував конкурс International VELUX Award 2018 з призовим фондом 30 000 євро

У вересні стартував конкурс International VELUX Award 2018 з призовим фондом 30 000 євро
ВЕЛЮКС Україна
Компанія VELUX, світовий лідер з виробництва мансардних вікон, оголосила про початок конкурсу International VELUX Award 2018 з загальним призовим фондом 30 000 євро.

У конкурсі, який стартував 1вересня 2017 року, можуть взяти участь студенти-архітектори з усього світу, в тому числі й слухачі українських вузів.

Компанія VELUX закликає учасників конкурсу створювати проекти, які розширюють межі та можливості використання денного світла в архітектурі, створюють нові естетичні та функціональні форми, а також враховують усі особливості взаємодії будинку з навколишнім середовищем.

Проекти можуть бути представлені у двох категоріях: «Денне світло в будинках» та «Дослідження денного світла».

У червні 2018 року міжнародне журі розгляне всі подані проекти та обере регіональних переможців – по одному в кожній категорії з кожного із 5 регіонів світу: Африка, Північна/Південна Америка, Азія/Океанія, Східна Європа/Близький Схід та Західна Європа.

Переможців конкурсу очікує загальний призовий фонд у розмірі до 30 000 євро.

Графік конкурсу:
• Вересень 2017: Відкриття реєстрації
• Січень 2018: Призначення міжнародного журі
• Квітень 2018: Закриття реєстрації
• Червень 2018: Завершення подання робіт та фінальне засідання журі
• Жовтень 2018: Оголошення переможців і вручення призів на церемонії.

Що потрібно для участі в конкурсі?
Для того, щоб взяти участь, ви повинні бути зараховані до архітектурної школи та зареєстровані як учасник на сайті iva.velux.com. Потім до 15 червня 2018 року необхідно подати ваш проект.

Є дві категорії проектів: 1) денне світло в будинках та 2) вивчення денного світла.

Кожен студентський проект повинен мати свого куратора. При визначенні переможців призи та нагороди отримує як студент, так і його куратор.

Організатори International VELUX Award 2018 сподіваються, що архітектурні школи України та світу розглянуть конкурс як чудову нагоду інтегрувати тему вивчення денного світла в навчальний процес та познайомити студентів з цим унікальним джерелом енергії, світла та життя, заохочуючи та підтримуючи їх конкурсні проекти.

З моменту проведення першого конкурсу у 2004 році було створено 4500 студентських проектів, що представляють 350 шкіл та 80 країн світу.

Конкурс організовано за сприяння Міжнародної спілки архітекторів.
Ідентифікатор: 18593
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями