VEKA Україна відкрила в серці Києва вікно в Японію
VEKA

VEKA Україна відкрила в серці Києва вікно в Японію

У столичній художній галереї Bereznitsky Art Foundation розпочала роботу виставка японських гравюр XVIII століття. Незвичайною експозицію робить те, що замість стандартних рам для обрамлення експонатів використовували рами з ПВХ-профілю VEKA.

Компанія-виробник ПВХ-профілю найвищого класу VEKA Україна взяла участь в нестандартній колаборації з виданням про дизайн, архітектуру та урбаністику PRAGMATIKA.MEDIA. Колекція старовинних японських гравюр, яка виставлена ​​в стінах мистецької галереї Bereznitsky Art Foundation, гармонійно вписалася в рами, виконані з ПВХ-профілю, виробленого компанією.

Вишуканості та витонченості незвичайній експозиції додавало те, що для виготовлення обрамлення використовувався профіль, виконаний за унікальною технологією VEKA SPECTRAL з відтінком Anthrazit.

Шляхетний матовий колір, оксамитова поверхня, що дарує масу приємних тактильних відчуттів, тонко вписалися в загальну концепцію крихкості й легкості японського мистецтва. Ніякого дисонансу, жодної грубої лінії — тільки естетика і насолода від побаченного. Саме те, що цінують в мистецтві жителі Японії.

На честь відкриття виставки представники PRAGMATIKA.MEDIA спільно з VEKA Україна організували закриту вечірку "Вікно в Японію", на якій зібралися провідні архітектори, девелопери, проектувальники, представники віконного ринку і медіа.

Під звуки флейти сякухаті Дмитра Каратанова гості насолоджувалися дивним міксом західної технології та східного мистецтва, а також перфомансом художника і дизайнера Микити Власова в техніці сумі.

Не тільки очі, а й слух присутніх радували виступи архітектора Олександра Кучерявого, представника VEKA Дмитра Фірсова та експертів в галузі східного мистецтва. Остаточну крапку в тріумфі всіх п'яти почуттів в цей вечір поставили вишукані японські закуски і напої.

Виставка "Вікно в Японію" триватиме до 16 лютого включно. Переконатися на власні очі, що сучасні технології та класичне мистецтво здатні гармонійно об'єднатися в одне ціле, можна в галереї Bereznitsky Art Foundation за адресою: Київ, вул. Кожум’яцька, 22.

Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
+380 44 390 XX XX +380 44 390 9500
+380 44 390 XX XX 0800 303 305
Ідентифікатор: 20762